Wpis z mikrobloga

@zapalsobiekota: nie, nie jest. Ty tak uważasz w swojej subiektywnej opinii.

Istnienie samo w sobie nie jest ani dobre ani złe. Podobnie z uczuciami czy kamieniami. Zgaduję, że ty nie jesteś zadowolony z tego, że istniejesz. Sam miałem depresje także mogę to zrozumieć ale summa sumarum nie żałuję, że żyję.

Nie rozciągaj swoich doświadczeń na całą populacje, to że ty odczuwasz i uważasz, że to jest złe nie przekłada się w faktyczny sposób na to, że MY odczuwamy i to też jest
  • Odpowiedz
@DiscoKhan: p---------e, to nie jest subiektywna opinia tylko obiektywna opinia człowieka, który wie na czym opiera się rzeczywistość

Tak masz rację jeśli powiemy że nie istnieje dobro ani zło bo tworzy je człowiek i sobie wymyśla co jest dobre a co złe to tak nie jest istnienie ani dobre ani złe

Ale jak popatrzym na to z perspektywy osoby czującej z inteligencją emocjonalną to istnienie jest najgorszym możliwym tworem, do
  • Odpowiedz
@obersturmbaufuhrer jarmuż, szpinak, owoce morza, brukselka, ryby, grzyby (te jadalne), wątróbka.
Zaraz mi się zesrasz, że ty lubisz i tobie smakuje, ale mówimy o ogóle populacji i to pożywienie jest raczej powszechnie uważane za zniesmaczne do tego poziomu, że powstają z tego memy i żarty
  • Odpowiedz
tylko że jak ma się IQ > 30 to się tak nie robi, że c--j tam yolo XD. Najpierw wcierasz w skórę - jak parzy to lepiej uważać. Potem nacierasz usta - jak się źle czujesz, to zostawiasz grzyba, czy owoc czy co tam próbujesz. Potem trochę wkładasz pod język i znów to samo. Dopiero później próbujesz zaczynając od małych porcji.


@j557: Ja najzwyczajniej nie chodzę zbierać grzybów, żeby je
  • Odpowiedz