Wpis z mikrobloga

Skończyłem właśnie wątek fabularny i niestety dla mnie to rozczarowanie. Gra jest dobra ale zdecydowanie lepiej wypada Force Unleashed i po Fallen Order spodziewałem się gry zbliżonej do FU, a niestety jest to klon Dark Souls. Eksploracja na plus choć świat jest niesamowicie pusty, grafika świetna, optymalizacja na PC też mistrzowska, dropy animacji mógłbym na palcach jednej ręki policzyć, a grałem na laptopie na ustawieniach ultra. Niestety dla mnie zawodzi system walki, nudny i wtórny. Walki z bossami takie sobie i jedynie pojawienie się samego Dartha #!$%@? Vadera, wrzuca jakieś emocje do tej gry. Czuć moc jaką włada i że nie jest to byle pachoł do odstrzału. Nie podoba mi się też że ludzi nie można rozczłonkować chociażby w najmniejszym stopniu (np ucięta ręka czy noga), ale stworzenia już przecina jak Janusz wstęgę na otwarciu nowego monopola w Łodzi. Może przejdę sobie NG+ na najtrudniejszym poziomie ale to jako ciekawostkę.

Jako fan slasherów: 4/10, obiektywnie za całość: 6/10
#gry #pc #starwars #fallenorder
ciemny_kolor - Skończyłem właśnie wątek fabularny i niestety dla mnie to rozczarowani...

źródło: comment_1628973803LOXhf4rGSgjJsHMDOKguDE.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@ciemny_kolor: moim zdaniem tylko dlatego ze ma rozne zakonczenia, a tutaj jest niestety jedno, ktore powodowalo u mnie tylko przewracanie oczami

fallen order ma niesamowicie satysfakcjonujaca walke () i to skakanie, swiecenie sobie mieczem, swietna grafika
oby wiecej takich gierek - chociaz fabula moglaby byc ambitniejsza. i dluzsza
  • Odpowiedz
@visas: satysfakcjonującą walkę? W którym momencie? Walka to miks DS i Sekiro, z tym że bardzo nieudolny i nieczytelny. Otoczony przez wrogów nie jesteś w stanie uciec bo każdy cios wyprowadza Cię z równowagi i siłą rzeczy stoisz w wiecznym stunlocku. Koniec końców stoisz z odpalonym blokiem, starając się najpierw poodbijać pociski z blastera albo turlasz się jak poparzony starając się zadać pojedynczy cios w plecy i turlać się dalej.

A
  • Odpowiedz