Wpis z mikrobloga

@turbaniuszdywaniusz: a Ty dalej swoje... są badania ale nie, godzinka nie zaszkodzi. Nie wazne ze dziecko widzi tylko szybko zmieniajace sie obrazki 2D. Puszcze mu tv bo to tylko godzinka

#!$%@? ze psy nie trawią ziemniakow, dam mu 4 lyzki bo go nie zabiją przeciez.
  • Odpowiedz
@Pawcio_Racoon: puściły mi nerwy bo są badania, są informacje, artykuly a rodzice dalej swoje. Najgorzej ze robią krzywde dziecku i to nie ważne jak wykształcony rodzic, przez brak edukacji krxywdzą wlasne dzieci.

Jak to jest ze jak chodizlismy. Do podstawowki byla taka roznorodnosc w poziomach uczniow. Przeciez nikt nie rodzi sie geniuszem i nikt nie rodzi się debilem. Pozniej takie dziecko jest umyslowo daleko w tyle gdy cala reszta juz
  • Odpowiedz
@rafal-heros: według mnie turbaniuszdywaniusz ma jednak racje.

Różnorodność zawsze będzie, ponieważ jedni ludzie lepiej radzą sobie od innych w zależności od predyspozycji genetycznych, a takie wpływy o których piszesz są minimalne.
  • Odpowiedz
To jakim cudem moja siostra ktorej ojciec poswiecal bardzo duzo czAsu w pierwszych dwoch latach zycia jest bardziej zdolna niz ja? Ja musiałem o wszystko walczyc jej wszystko przychodzilo z latwoscią.
Jak to jest ze roczna corka.kuzynki, ktora dba o i jej rozwoj i psychologa jest bardziej rozwinieta niz 4 letni chłopak ktoremu matka nie poswieca tyle uwagi?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rafal-heros: Wszystko z umiarem, nie ma co przesadzać w żadną stronę, a i tak dużo poza uwaga i wychowaniem mają znaczenie jeszcze przekazane geny widocznie tobie wylosowano #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W ogóle to do 2 roku życia musisz dać dziecku 100% uwagi czy chcesz tego czy nie. Przecież co chwilę targa się na życie, no jasne można włączyć tv na 5 godzin chociaż wydaje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Shatter: napisane jak napisane, ale jak pójdziesz z dzieckiem do neurologa na kontrolę to ci to każdy powie, żeby do 3 roku życia tv im nie puszczać, bo to zbyt intensywne bodźce dla ich mózgu.
  • Odpowiedz