Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@awjck: @awjck gratuluje xD ja przejechalam CALE CENTRUM, wzdluz i wszerz, w koncu policjant mi podsjnal pomysl z tunelem xD na dole staly bagiety, ale udawalj, ze nie widza.
#!$%@? pedalarze.
Mieszkam w samym centrum, zero info, ze zamkna WSZYSTKO do godziny 20. Google maps tez sie nie popisalo, generalnie napsuli mi krwi
(°°
Pobierz
źródło: comment_1629050571Sh2IpTcTfJYtusd4TiQQF2.jpg
@Snusmumriken_: @Snusmumriken_: dokładnie, czy jest jakiś obowiązek słuchania radia, oglądania tv i przeglądania regionalnych informacji codziennie? Ja w sumie zdalnie pracuje do tego więc nawet banerów żadnych nie widziałem bo za często z domu nie wychodzę XD
powinni
prowadzić trasę tak żeby nie zablokować mieszkańców
zrobić info o objazdach, porozstawiać jakieś znaki, przeszkolić policje żeby udzielała info jak wyjechać
i ewentualnie jak już nie ma innej opcji to powiesić info
@awjck dokladnie! Ta obsluga z impela to tez jakies niedorozwoje z łapanki. Ludzi przepyszczali przez sluze przy geiazdach, obiecujac, ze wyjada, a za godzine juz klops (°°
Objazdy- gowno, policmajstry z łaską mi udzielali info, ze centrum jest HERMETYCZNIE zamkniete do 20 xD #!$%@? wtf, jak mozna odciac tak ogromny obszar na pol dnia?! Informacje na stronach internetowych tez z dupy, jakie