Wpis z mikrobloga

Prawdziwa siła leży nie w otrzymywaniu a w dawaniu. Stąd właśnie pomysł na #grupasila. Pomimo tego, że jestem ateistą nieustanie pomagam ludziom. Udzielam bezpłatnych korepetycje biednym dzieciom, robię paczki żywieniowe, opiekuje się starszymi ludźmi. Dzięki tym doświadczeniom zrozumiałem jak wielką radość niesie dawanie i jak bardzo motywuje to do dalszej pracy. Dlatego zachęcam do zakładaniu grup a sami się przekonacie jak wielką radość niesie jeśli ktoś odnosi małe sukcesy dzięki waszej pomocy.

#szulers #koncepcja #inicjatywa #zmieniamywykop #zmieniamysiebie
  • 18
  • Odpowiedz
@gresiu12: Właśnie taka mentalność chce w was wszystkich zmienić. Jesteście tylko nastawieni na brani. Państwo ma wam dawać, rodzice mają wam dawać ale nic nie dajecie od siebie.
  • Odpowiedz
@pi0tr: Jak również to nie działa w społeczeństwie. Coraz bardziej powątpiewam w moją idee. Czy jedna jednostka może zmienić całe społeczeństwo?
  • Odpowiedz
@miki4ever: Kto jest Twoim zdaniem przegrywem ? Ja potrzebuje przykładowo z kimś pobiegać i przydały by się nowe twarze a tutaj przegrywem jest ktoś kto cały dzień siedzi na internecie.
  • Odpowiedz
W kazdej grupie/spolecznstsie znajdzie sie jakis margines ludzi, ktorzy ktorzy sa bezwartosciowy. Mamy jednak na wykopie pomoce by segregowac takih luxzi i sie od nich odcinac np #czarnolisto .
  • Odpowiedz