Wpis z mikrobloga

JAK HEJTUJESZ I CI SIĘ GRA NIE PODOBA TO NIE GRAJ ! WASZA CHORA LOGIKA NA TYM TAGU,PIEPRZYCIE GŁUPOTY ZE GRA TO GÓWNO I DO KOSZA A CIĄGLE W NIĄ GRACIE I GRACIE ! WY HIPOKRYCI


@kubus2k7kuba: nie jestem hipokrytą. Robię to, żeby ci zrobić na złość, mam więc tym swój cel. Jak usuniesz konto to przestanę grać w tę grę.
@Bartex16: no niestety jakoś tak dziwnie z tą grą mam pecha, że raz gówno a raz gówno

tym razem to chyba wina GFN, ale nie będę tu silverhendował bo bym dawno nie miał ręki
jak serwer nie zadziała, spróbuj na swoim komputerze czy możesz włączyć co prawda będziesz musiał pobrać gre ale bedziemy wiedziec czy to wina nvidi czy twojego konta, jak to bedzie wina nvidi to pisz do saportu
  • 0
@Wrrnatorr na moim komputerze to mogę sobie włączyć co najwyżej painta XD
Serio serio.

To na pewno wina nvidii, bo po zalogowaniu się na konto gog na stronie www widzę tą grę w posiadanych tytułach
  • 0
@Wrrnatorr ej #!$%@? pomogło bez kitu XD zawsze z automatu ustawiało mnie na central a teraz byłem przełączony na northwest i tam właśnie nie działało, a na centralach śmiga :) dzięki za podpowiedź bo tak na logikę to sam komunikat błędu nie wskazywał na problemy z serwerem i bym tego nawet nie sprawdził