Wpis z mikrobloga

@onmatopeja: Popraw kołnierz. Jak stoisz to nie skrzywiaj nóg, jakby Cię bolało krocze. Ręce trzymasz, jakbyś był niezbyt pewny siebie. Ostatni guzik rozepnij.

Jak wysyłasz zdjęcie w internet, to nie pokazuj takiej wycofanej postawy, stań normalnie.

Poza tym ujdzie. Tylko do cholery niech ktoś Ci pomaga w korzystniejszym wypadaniu na zdjęciach. Masz większy potencjał niż na tym zdjęciu.
  • Odpowiedz
to już lepiej się na zero #!$%@?ć i poczekać dwa tygodnie aż troche odrośnie

WSZYSTKO lepsze niż taki pędzel


@cyrkoburdel: może powiedzmy wprost - taki pędzel pasuje ale nie na jego morde, smutne oczy i stylówe. Quebo mógłby tak wyjść i by nikogo to nie szczypało, a na nim wygląda to po prostu źle
  • Odpowiedz
@onmatopeja: o co chodzi z tymi muszkami, czy każdy musi robić za kelnera? Weź do tego zwykły granatowy cienki krawat albo nawet i bez z rozpiętą koszulą na Włocha. Fryzura faktycznie taka se, taki pejs sprzed siedmiu lat, ew. weź to na jakąś pastę zrób na niedbałą czuprynę. Generalnie Not great not terrible ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@onmatopeja: Widzę, że pół komentarzy jest z dupy a nie odpowiada na pytanie xD w mojej opinii, a nie jestem ekspertem, za długie rękawy marynarki (każdy krawiec minimalnie ogarnięty to poprawi), kołnierz marynarki musi leżeć, bo na zdjęciu wygląda, no, słabo. Po zdjęciu ciężko opisać, ale wydaje mi się, że marynarka mogłaby być lekko zwężona w talii, jak wyżej, krawiec może spokojnie ogarnąć. Jeśli idziesz w muszce musisz mieć krytą
  • Odpowiedz