Wpis z mikrobloga

@Herato: kurs 1/10 jesli rozpatrywac jako "kurs", jezeli jako film o ekipie to takie 4/10
roast: 6/10 byly fajne momenty ale brakowalo osob jak Wardega, ktore rzeczywiscie czyms fajnym by dociely
plyta: 4/10 (przewaga slabych piosenek)
lody: 1/10 ale ze odniosly sukces sprzedazowy mimo tego ze mi nie pasuja to 10/10
koncert: 8/10 gdyby byl nie za ta cene. Za ta cene to 2/10
@Herato: Kurs na youtubera: 1/10 - żenada
Roast friza 6/10 - kilka fajnych tekstów było
Płyta ekipy: 6/10 - mogło być lepiej
Lody ekipy: 8/10 - dobre
Koncert: 9/10 - świetna oprawa, publiczność się świetnie bawiła, jedyny minus to playback
@Herato: Kurs na youtubera: 1/10 #!$%@?, chyba, że on naprawdę tylko tyle wie o ytberowym świecie, ale wciąż - skok na hajs
Roast friza 6/10 ok, ale brakowało nie-kumpli i czegoś bardziej wow
Płyta ekipy: 4/10 w sumie zaebyście i zygzak do słuchania, reszta meh
Lody ekipy: 7/10 całkiem smaczne
Koncert: 4/10 cena w porównaniu z tym co dali i z tym co obiecywali była wygórowana, not worth it
@Herato:

Kurs na youtubera: jako kurs 1/10 (niczego wartościowego czy edukacyjnego tam nie ma) a jako jakiś premium film to 6/10
Roast friza 3/10 nuda i amatorka, poza Sochą raczej nikt nie ogarniał żartów
Płyta ekipy: 6/10 część wpada w ucho
Lody ekipy: 9,5/10 nie próbowałem, ale pod względem marketingowym wyszło bardzo dobrze
Koncert: 7/10 jako wydarzenie dla dzieci pewnie spoko, choć zapowiadali coś niezwykłego a wyszedł w zasadzie normalny koncert
@Herato:
Kurs na youtubera: 1/10 - śmiech na sali. Jasne, ma wiele odsłon, ale uważam, że jest masa youtuberów z większą wiedzą od niego. Kurs to może robić, ale jak nakręcać dzieci, a nie tworzyć wartościowy kontent.
Roast friza 3/10 - typowy event dla fanów Mrożona i jego kolegów, niezbyt zabawne, niezbyt ciekawe, ale dzieciaki pewnie podjarane.
Płyta ekipy: 8/10 - w sumie to akurat to mi się podoba i uważam,