Wpis z mikrobloga

@Murphy99: jak mozna sie tak ubrac na jakiekolwiek wyjscie z domu? W #!$%@? gorset bielizniany. Ona za grosz nie ma wstydu i klasy. Posralo calkiem te gowniary by w bieliznie na miasto wylazic.
Jeszcze te jej tandetne torebki pod pache, patrzec na to nie moge. Kto tak nosi? U mnie w podstawowce prawie 20 lat temu tak pare lampucer nosilo xD
  • Odpowiedz
@corryand: torebki bym się nie czepiała, bo pewne mody wracają i ktoś kto był dzieckiem w tym czasie nie traktuje tego jako powrót, ale coś nowego. Dla mnie to było zbyt niedawno

Te gorsety to też powrót, cała moda na y2k. Tylko dużo bardziej razi niż sposób noszenia torebki
  • Odpowiedz
@analogiczna: to prawda chociaz ja naprawde nikogo na ulicy nie widzialem z taka torebka pod pacha. Dla mnie to wrecz takia kicozwata cecha charakterystyczna z jaka kojarzy mi Natsu xD no i z kamerkami oczywiscie xd A teraz wyglada w tym gorsecie jakby szla wlasnie tam na swoją zmiane do pracy..
  • Odpowiedz
@Murphy99: Znajdziesz tu bardzo dużo zdjęć i filmów różnych dziewczyn, głównie są to influencerki ale na pewno znajdzie się coś dla każdego. Jeśli nie ma u nas influencerki, którą z chęcią byś zobaczył to masz kanał propozycje i wystarczy że wpiszesz tam to co chcesz żeby zostało dodane. Serwer ma także kanał gdzie można wymienić się tzw. zdjęciami znajomych, na serwerze znajduje się wiele tysięcy zdjęć jak i filmów!

usuń spację
  • Odpowiedz