Wpis z mikrobloga

Gdzie fajne designerskie obroże półzaciskowe/martingale (ale koniecznie z taśmą 30-35mm+, a nie 25mm jak psyjaciele) dla wiekszego psa + przepinane smycze. Znam dogahead, warsawdog, John dog, psyjaciele (oni niestety za waskie szyja)

Co ma dobrą jakość? I jeśli ktoś jest znajomy z oferta dogahead - warto dopłacać do okuć mosiężnych które są bardziej wytrzymałe niż czarny mat i rózowe złoto
#pies #psy
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KromkaMistrz: hauever jest chyba takie najpopularniejsze jeśli chodzi o kolorowe taśmy. Ja nie polecam kolorowych karabińczyków (tych malowanych). Mi sie podobają np WildWoof. Jeśli chodzi o szerokie martingale to możesz też sobie popatrzeć na marki dedykowane chartom np Chude lata.
Co do jakości to wg mnie wszyszędzie jest podobnie i raczej żadna z tych firm by nie robiła Ci problemów jakbyś chciał coś ewentualnie zareklamować.
Co ma dobrą jakość?


@KromkaMistrz: to co polecił wyżej kolega @Rozpierpapierduchacz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
taśmy drukowane ma wiele firm, z mojego doświadczenia brzydko się to starzeje, przynajmniej nie widziałam zestawu często używanego, a młodszego niż 1,5-2 lata, który byłby ładny.
Całkiem fajne ma też Wild Woof.

Ja mam od jakiegoś czasu właśnie od coco.dog, z pasa bezpieczeństwa, podszyta neoprenem (tylko ja taką posiadam, więc musiałaby być
matra - > Co ma dobrą jakość?

@KromkaMistrz: to co polecił wyżej kolega @Rozpierpa...

źródło: comment_1628862845uddZsdScOCbv5p7IAymriJ.jpg

Pobierz
@KromkaMistrz: myślałam że to baby mają problem z takimi rzeczami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale masz rację, ja akurat osobiście znam właścicielkę tej firmy, więc nie polecam w ciemno, ale jak wybierałam smycze dla miśki, to wzięłam trzy, a niebieski jeszcze jedną dorzucił, bo tyle kolorów, że nie umiałam się zdecydować. Szelki jak będzie mi szyła to też będzie problem ( ͡~ ͜ʖ ͡°