Wpis z mikrobloga

Najbardziej bawi mnie to że #neuropa ma ból dupy o to, że przez ostatnie 2 tygodnie ciężko pracowała nad memami szkalującymi Konfederację za głosy narodowców ZA #lextvn - a tu taki zonk, bo tak nie zagłosowali i Konfederacja zachowała się jak trzeba, wstrzymując się od głosu xD

To musiało boleć, jak te wszystkie memy musieli wyrzucić do kosza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A przede wszystkim neuropę zabolało to, że Konfederacja teraz w oczach społeczeństwa jawi się jako 3 strona sporu (bo zawsze było PiS vs "totalna opozycja"). To wspierana przez neuropę Lewica miała być tą 3 stroną, a została wchłonięta przez "totalną opozycję", a Konfederacja wychodzi na piedestał jako nowa 3 strona w sporze polaryzującym społeczeństwo.

#konfederacja #neuropis #bekazlewactwa #4konserwy
B.....e - Najbardziej bawi mnie to że #neuropa ma ból dupy o to, że przez ostatnie 2 ...

źródło: comment_1628778357OTt3ipoyUMSQQzbNxrWdH5.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@Back_Space: Próby wprowadzenia autorytaryzmu są złem. Pis dobrał się do trybunału, do prokuratury, a teraz do mediów. Gdy będą chcieli zdelegalizują opozycję i wtedy nie będzie śmieszno.
  • Odpowiedz
@DIO_: Nie, nie dobrał się do mediów. Nie, nie zdelegalizują opozycji. Może gdyby nie było Konfederacji, to by zdelegalizowali, ale jest Konfederacja, więc się boja.
  • Odpowiedz