Wpis z mikrobloga

@starskaj kiedy, już dosyć miał czasu a #!$%@? w koło o tym samym, a sprawy sądowe trwają latami a jeszve można je odraczać i się odwoływać, trzeba być idiotą żeby wierzyć że będzie próbował cokolwiek ugrać
Pokazać teczkę od notariusza i wykopki sikają z zachwytu.XDD
w sensie YT ma jakiś mechanizm, czy pozwala na reupload wyblurowanego filmu bez utraty liczby wyświetleń?


@SbO: konta podpięte pod agencje mają możliwość nadpisania istniejącego filmu, ale tutaj pewnie używają wbudowanej funkcji blurowania (która jest zresztą mocno zbugowana).
Notarialne poswiadczenia loga na filmie? Gosciu #!$%@? to pisałeś chyba xD


@turbaniuszdywaniusz Colega @Chuseok może mieć rację. A co stoi na przeszkodzie w sumie? Notariusz odpala filmik u siebie. Robi screena, gdy na filmie jest logo, poświadcza, że tak było a screen jest prawdziwy i tyle. To się nazywa protokół otwarcia strony internetowej i w zasadzie, czy coś stoi na przeszkodzie, by tą strona był yt z filmem w danej sekundzie?
@SkrajnieZdegustowany No, ale na jakiej podstawie tak piszesz? To nie jest uznaniowe, tylko okreslone w prawie. Zwykle procesy dzieją się przed sądem właściwym miejscowo dla pozwanego, ale nie pamietam jak jest na gruncie międzynarodowym, stąd pytam.

Masz konkretną wiedzę, czy wymyślasz? Jak konkretną, to podaj na podstawie czego tak uważasz, bo pytałem już trzy osoby, które tak pisały wyżej i każda sobie sama wymyślała, jak się jej zdawało.
@SkrajnieZdegustowany: Ale masz jakieś konkrety czy wymyślasz? Bo jeśli wymyślasz, to mi byłoby głupio bzdury pisać.

W tym linku jest napisane, to co wcześniej obstawiałem: https://ec.europa.eu/info/law/cross-border-cases/competent-courts-cross-border-disputes_pl#whichcourt

Jeżeli zakres danej sprawy wykracza poza granice jednego kraju UE, konieczne jest ustalenie, który sąd zajmie się daną sprawą oraz w jaki sposób orzeczenie zostanie uznane i wykonane w innym kraju UE.

Zgodnie z zasadą określoną w rozporządzeniu Bruksela I sprawę powinien rozpatrzyć sąd w