Wpis z mikrobloga

@afc85: przy starjku kobiet udowodnili, że nie są partią wolnościową, wczoraj udowodnili, że w dupie mają zagraniczne inwestycję i zagranicznych przedsiębiorców i ich biznes. Nic już nie zostało z postulatów. Za to pokazali swoją prawdziwą twarz szurów i katolickich zamordystów. Kto by się spodziewał? #!$%@? każdy kto śledził politykę dłużej niż 5 minut xD
@JohnRamboo: powiedz mi po co oni tam poszli i za co biorą pieniądze skoro zawód posła polega na głosowaniu ZA albo PRZECIW? Konfederacja to zwykle pasożyty. Frajerzy którzy boją się konsekwencji podjęcia jak MĘŻCZYZNA decyzji. Lepiej stać w rozkroku i brać pieniądze za #!$%@? kocopołow o wolności.

Myślałem że nie są wolnościowi tylko obyczajowo, po wczorajszym widze że nie są w ogóle wolnościowi.
@TurboDynamo: @krokz: ale macie swiadomosc ze konfederacja jako partia byla podzielona? narodowcy czyli bosak winnicki byli za a korwinowcy byli przeciw, doszli razem do wniosku ze najlepszym wyjsciem bedzie wstrzmanie sie od glosowania i wedlug mnie postapili madrze. Tak samo przeforsowali poprawke ktora przy wejsciu ustawy w zycie odbiera pisowi wladze nad tvp jak i w przypadku powrotu ustawy z senatu glosy wstrzymujace sie beda liczone jako nie wazne. Myslicie
@JohnRamboo: czyli rozumiem ze teraz każda partia jeśli nie będzie jednoznacznie zgadzała się z jakaś ustawa, powinna wstrzymywać się od głosu ta? zdradzę ci sekret, w każdym obozie sa odłamy, nie głosują wszyscy zawsze jednoznacznie. głupie tłumaczenie partyjne, ale konfederata i tak to kupi, jak każde utopijne hasło wyborcze bosaka cxy innego brauna