Wpis z mikrobloga

Konfa zrobiła najlepszą rzecz jaką mogła. Nie wiem jak można wymagać od narodowców żeby w jakikolwiek sposób wsparli TVN. Pamiętam 2014 i relacje TVNu z Marszu Niepodległości i nigdy im tego nie daruję. Telewizja, która od lat propaguje liberalny styl życia i prezentuje najgorsze z możliwych wzorce ma być teraz broniona przez ludzi, na których od lat szczuła? A zapomniałbym - TVP to też gówno i to jeszcze bardziej prymitywne.

#konfederacja #tvn #lextvn
  • 182
  • Odpowiedz
@WszechpolakMW1: ja to bym całą telewizję zakazał i #!$%@?ł na śmietnik, bo tylko szkodzi, już nawet nie ma kanałów naukowych, a jedyne do czego telewizja się jeszcze przydaje, to puszczenie kanału z muzyką jak rodzina albo znajomi wpadną na domówkę
  • Odpowiedz
Niech mi jakiś kuc/narodowiec wytłumaczy po #!$%@? narodowcy siedzą w tej konfie i udają "wolnościowców" zamiast zwyczajnie jak Andruszkiewicz iść do PiSu, dalej głosować razem z nimi i przestać udawać kogoś kim nie są. Ktoś wie?
  • Odpowiedz
@Wykoppeel1230 ale jak ci akurat te media szkodza to czy to nie jest sytuacja win win? Twoj wrog ma problemy, ty zalatwiasz przy tym jakis swoj interes - krritv.
Konfederacja ma siłę w internecie a nie zwykłej tv to dla nich najlepiej zeby jak najwiecej kanałów telewizyjnych upadło i wszyscy przerzucą się do internetu gdzie ci mają już przygotowane pozycje.
  • Odpowiedz
@Wykoppeel1230: nie "zlikwidujmy", bo nie zagłosowali "za", ja tam rozumiem tę decyzję chociaż wyborcą konfederacji nie jestem. TVN wolał udawać, że nie istnieją (albo na nich szczuć), to teraz konfederacja udaje, że nie ma problemu.
  • Odpowiedz
@WszechpolakMW1: Czas powiedzieć wprost: Konfederacja to ugrupowanie narodowo socjalistyczne. A te Mentzeny i całe to liberalne towrzystwo to tylko PR-owe wydmuszki nie mające nic do gadania. Tak, w takim układzie nikt nie powinien mieć pretensji o to, co zrobili.

Tylko niech przestaną już pieprzyć głupoty, że to jedyne liberalne środowisko i niech już nie srają o tych ich paróweczkach i wolnym rynku.
  • Odpowiedz
@WszechpolakMW1: TVN powinien zlecieć z rowerka już za inscenizacje urodzin akwarelisty. Co do konfederacji myślę, że opozycji były przedstawione warunki, albo opozycja popiera poprawkę z zakazem finansowania mediów publicznych albo nie konfiarze sie wstrzymują, a jako ze peło też potrzebuje szczekaczki rządowej jak już odzyska władzę to wybór był jasny
  • Odpowiedz
a jakie to są wolne media? Które media są wolne?


Zacznij rozważać traktaty i umowy międzynarodowe w kontekście suwerenności to ci się dopiero styki przepalą ( ͡º ͜ʖ͡º) Wszyscy i wszystko jest od czegoś zależny - w przypadku mediów dobrze jest, jeżeli zderzają się różne grupy interesów i konsumenci mogą sobie na tej podstawie wyrobić opinię. Jak jest narracja tylko jednej słusznej partii, to wtedy o wyrobieniu
  • Odpowiedz
@WszechpolakMW1: to oczywiście racja, każde media lansują swoją wizje i są od kogoś zależne. I jedni i drudzy lansują swoją propagandę, lepiej lub gorzej. Nie zgadzam się jednak na to, żeby państwowo ograniczać propagandę tylko do rządowej. Rozumiesz?
  • Odpowiedz
@WszechpolakMW1: TVN "fabrykowal dowody" do swoich nagran. Urodziny Hitlera w lesie zorganizowane przez nich samych, a majace na celu oczernic narodowcow albo kladzenie sie na jezdni podczas marszow i udawanie ofiary zeby porobic zdjecia. TVN nie relacjonowal rzeczywistosci tylko ja kreowal. #!$%@? ich, niech znikaja. O TVP wszyscy wiedza, ze jest tuba propagandowa, a TVN bedac taka sama tuba probowal udawac, ze nia nie jest.
  • Odpowiedz
@bord0: TVN robi to bądź co bądź trochę inteligentniej, bo i wielkomiejski, liberalny elektorat raczej stoi wyżej intelektualnie od typowego wyborcy pisu, któremu trzeba tępej, prostej propagandy.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WszechpolakMW1: I ja szczerze bardziej szanuje szczerego narodowca niż wolnosciowca z krzyżem w klapie. Przynajmniej każdy wie na czym stoi.

Chociaż jak bliski jest ci naród, to nie przeszkadza ci spychanie nas na margines historii znów?
  • Odpowiedz