Wpis z mikrobloga

Konfa zrobiła najlepszą rzecz jaką mogła. Nie wiem jak można wymagać od narodowców żeby w jakikolwiek sposób wsparli TVN. Pamiętam 2014 i relacje TVNu z Marszu Niepodległości i nigdy im tego nie daruję. Telewizja, która od lat propaguje liberalny styl życia i prezentuje najgorsze z możliwych wzorce ma być teraz broniona przez ludzi, na których od lat szczuła? A zapomniałbym - TVP to też gówno i to jeszcze bardziej prymitywne.

#konfederacja #tvn #lextvn
  • 182
  • Odpowiedz
@WszechpolakMW1:
Tylko ograniczeni ludzie myślą że tu chodzi o TVN... tu chodzi o przejmowanie / likwidowanie niewygodnych środowisk:

Kiedy przychodzili po TVN, nie protestowałem, nie lubiłem TVNu
Kiedy przychodzili po Polsat, nie protestowałem, nie lubiłem Polsatu
Kiedy przychodzili po mnie, nikt nie protestował, nikogo już nie było
  • Odpowiedz
@WszechpolakMW1: Zlikwidujmy wolne media bo nie podoba nam się jak 7 lat temu relacjonowały jakiś marsz xDD bardzo dojrzale, tak powinni zachowywać się posłowie. Ciekawe gdzie pójdą politycy Konfy prezentować swój program przed wyborami jak nie będzie TVN bo na pewno nie do TVP, a pewnie i Polsat też ich wytnie na „prośby” z góry
  • Odpowiedz
@WszechpolakMW1 pewnie, zawsze można użyć narodowców do destabilizacji nastrojów a potem się na nich wypiąć. Wystarczy nadepnąć wam na odcisk i tracicie resztki zdrowego rozsądku, piekląc się i bijąc pianę. A potem obrażeni rozkladacie ręce, biedni, obrażeni i znów wyruchani. Tyle mowicie o godności i wolności, o walce o nią a gdy przychodzi do jej obrony nie potraficie wynieść się ponad podziały i czekacie z założonymi rekoma
  • Odpowiedz
@SebaD86 Już raz przyszli po Trumpa na twiterze i był przyklask dla cenzury. Wiem wiem prywatna firma itd ale cenzura to cenzura a ta prywatna firma to opiniotwórczy hegemon majacy wpływ na wybory.
  • Odpowiedz
@WszechpolakMW1: ten post świetnie pokazuje logikę konfederatów. Rozkrzyczane, sfrustrowane dzieci którym wydaje się, że pozbycie się wolnych mediów w polsce będzie odpowiednią karą za reportaże z przed 10 lat - kiedy to pół stolicy było rozwalane na marszach XD
Ale nie, bez powodu TVN tworzył. Całkowicie. Coroczne zadymy to wymysł XD
  • Odpowiedz