Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@OrangeEkspert: Oki.

Przy okazji... ostatnio w nocy mam problemy z mobilnym netem. Ok godziny trzeciej do nawet czwartej mimo pełnego 3G i H+ internet się jakby "zawiesza". Wiem że coś dłubiecie w infrastrukturze bo w paru miejscach w okolicy Kętrzyna poprawił się znacząco zasięg.
  • Odpowiedz
Faktycznie ostatnio prowadzimy wiele prac w całej Polsce mających na celu poprawę jakości sieci. Masz na myśli problemy w konkretnym miejscu? Jeżeli tak podaj miejscowość oraz ulicę jeżeli występuje.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@OrangeEkspert: Problemy występują w Kętrzynie, okolice ulicy Daszyńskiego, Poznańskiej. W godzinach ok 3 - 5 w nocy jest pełny zasięg 3G i H+, ale od pewnego czasu połączenie się z netem trwa zbyt długo. Strona wczytuje się jakby była przez moment (nawet kilkanaście sekund) niedostępna/zawieszona a później normalnie się wczytuje.

Rówież ocena komentarza na wykopie (przez oficjalną apkę) przeciąga się w nieskończoność.

Test łącza trwa wówczas dość długo i wskazuje
  • Odpowiedz
@taxi20 Sprawdziłem i nic w Twojej okolicy nie widać z siecią. W takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest bezpośredni kontakt z nami. Wprowadzimy zgłoszenie i sprawdzimy szczegóły na przykładzie numeru.
  • Odpowiedz