Wpis z mikrobloga

Zapraszam na kilka nowych pozycji:

Fragrance One Office £0,85
Quearmé N-Geen £0,75
Nishane B-612 £1,40
Nishane Hacivat £1,30
Nishane Ege £1,50
Masque Milano Mandala £1,00
Dua Beauteous Delight ( Fève Délicieuse Dior) £1,10
Dua Gold Oudh ( Roja Amber Aoud) £1,00
Dua Royal Charriot Attar ( PDM Layton) £1,10
Xerjoff Alexandria II £2,55
Project Alternative Alexa ( Aventus Clone) £0,40

Czekam na flaszki 5ml więc jak coś to będę lać do 10ml.
Cała lista, kilka damskich:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1D4nHGXgWZ_CU6hvqFxBoLPTBKI4Mlf-8IfYUwannaE8/edit#gid=0

Rozlewam na bieżąco. Nisze mogę rozlać od 2ml.
Zapraszam!
#rozbiorkauk #perfumyuk #perfumy #uk ( jeśli przeszkadza mój spam proszę dać #perfumywv na czarną )
adekad - Zapraszam na kilka nowych pozycji:

Fragrance One Office £0,85
Quearmé N-...

źródło: comment_1628701810HFYMn1e684xXBFSGikO5MG.jpg

Pobierz
  • 23
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@E_li_mi_nator: zamiast kupować jedną butle na pół roku i męczyć się jednym zapachem przem cały czas bierzesz 10x5ml i cieszysz się różnorodnością i poznajesz nowe zapachy. Np branie tez 30ml z rozbiórek bardziej się opłaca niż branie flakonu ze sklepu 30ml w przeliczeniu £/ml
Albo wzięcie 5ml czegoś co planujesz kupić w większej ilości a nie dasz rady zdobyć sampla.
zamiast kupować jedną butle na pół roku i męczyć się jednym zapachem przem cały czas bierzesz 10x5ml i cieszysz się różnorodnością i poznajesz nowe zapachy. Np branie tez 30ml z rozbiórek bardziej się opłaca niż branie flakonu ze sklepu 30ml w przeliczeniu £/ml

Albo wzięcie 5ml czegoś co planujesz kupić w większej ilości a nie dasz rady zdobyć sampla


@adekad: No nie wiem. Ja mam ze dwadzieścia flakonów „na stałe” i
jedna butla przy codziennym użytkowaniu, to max na miesiąc.


@E_li_mi_nator: Ile ml w butli? Dużo zależy od atomizera, te, które tworzą duże chmury dystrybuują conajmniej 10 psików z 1ml, a te co malutko psikają to maksymalnie 20. To znaczy że na 1ml idzie średnio 15 psików, co w butli 100ml daje 1500 psików. Przy codziennej aplikacji 3 psików, co jest wystarczające w większości dobrych zapachów, daje nam 500 dni ze 100ml,
@RumClapton: nie wiem ile zużywam, bo mam dużo roznych zapachów, ale niemało. 100 kupuje zazwyczaj. Trzy „psiki”, to troszkę mało. Razy kilka dziennie, przed praca więcej, po pracy po prysznicu kilka i przed snem jeszcze ze dwa. Idzie szybko ( ͡° ͜ʖ ͡°)