Wpis z mikrobloga

Ach, jaki piękny widok - takie samozaoranie szeryfa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Panowie w Insigni pewnie mieli niezły polew xD

enron - Ach, jaki piękny widok - takie samozaoranie szeryfa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Panowie w ...
  • 116
  • Odpowiedz
@stormkiss: wcale nie takie oczywiste bo zatrzymała mnie blondyna i mówi że żarówka się nie świeci, ja wychodzę kopa w zderzak i się świeci i pytam się chłopa czy to wszystko a on się śmiał i że tak jechać XD

Jeśli chodzi o policję to z drogówką nigdy nie było problemów i żadnego mandatu o wiele bardziej normalni ludzi pracują niż w prewencji.
  • Odpowiedz
Autor filmu juz sie wypowiedzial ze kierowca zauwazył policje i za mocno zwolnił, ale to nie przeszkadza wykopkom snuć domysłów o szeryfie…
  • Odpowiedz
Nie rozumiem ekscytacji ta sytuacją. Facet dość dynamicznie wyprzedził, potem zwolnił pewnie do przepisowej albo nawet poniżej, w każdym razie nie przyhamował chamsko jak na niektórych nagraniach.


@lado_lado: na początku normalnie im zajechał drogę, dodatkowo hamując. Niewykluczone, że - jak każdy w takiej sytuacji - zatrąbili. Wtedy włączył mu się tryb Wojownika Drogi i dowalił im dodatkowym hamowaniem - czym jasno pokazał swoje intencje i zasłużył na nagrodę.
  • Odpowiedz
Autor filmu juz sie wypowiedzial ze kierowca zauwazył policje i za mocno zwolnił


@prawdziwek: aha, zwolnił wjeżdżając im w zasadzie na maskę... Bardzo logiczne.
  • Odpowiedz
@lado_lado: tuż przed dyskoteką znowu hamują, raczej nie dlatego żeby się przygotować do włączenia sygnałów - więc pewnie wtedy właśnie im pokazał "kto tu rządzi" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie wiem dlaczego ludzie tak panikują jak widzą milicje na drodze? Wczoraj jechałem na trasie za mną jechali w bmw policja i cały czas trzymałem o 10km więcej niż były ograniczenia czyli 90=100 i nic dopiero jak nas wyprzedziło kałdi tak z 130 miał to ruszyli za nim więc ¯_(ツ)_/¯


@Czerwone_Stringi: też tej paniki nie rozumiem, jak są ograniczenia i Panowie "suszą" to zawsze wszyscy jadą 10-20km poniżej limitu...
Ja kiedyś
  • Odpowiedz
@enron: i właśnie miedzy innymi za takie coś powinno być obligatoryjne zabieranie auta i uprawnień. bez względu na to kto jest właścicielem. może w końcu niektórzy zrozumieliby, że droga to nie plac zabaw, a miejsce gdzie codziennie giną ludzie przez takie manewry.
  • Odpowiedz
@Cypselus: całkowicie popieram bezwzględne tępienie wszelkich objawów agresji na drodze - celowe zajeżdżanie drogi, przyhamowywanie, wyskakiwanie z pięściami, wiszenie na ogonie przy prędkościach autostradowych itp. Absolutne minimum w takiej sytuacji - natychmiastowe odebranie uprawnień i skierowanie na badania psychiatryczne. W skrajnych przypadkach - więzienie + wysoka grzywna, w porywach do przepadku auta.
  • Odpowiedz
@enron:
Jakby wyczuł to by z lewego filmował,zza Insigni nic nie widać.
Po prostu nie wyprzedzał "bo się jeszcze przyczepią o coś".
Na autostradzie to norma,przy Policji hamowanie do przepisowego a w miarę oddalania się do 200km/h( ͡° ͜ʖ ͡°)
Koleś się złapał,bo nie przewidział,że jeszcze Insignie jeżdżą.Ja też myślałem,że je dawno temu na BMW wymienili.
  • Odpowiedz
Nie rozumiem ekscytacji ta sytuacją. Facet dość dynamicznie wyprzedził, potem zwolnił pewnie do przepisowej albo nawet poniżej, w każdym razie nie przyhamował chamsko jak na niektórych nagraniach.


@lado_lado: sa przepisy kolego. Masz obowiazek zachowac odleglosc w metrach polowy predkosci w kilemetrach. Jesli zajezdzasz komus droge w taki sposob ze ta odleglosc nie jest zachowana to jest to zajechanie drogi ktore tez jest karane. Po wyprzedzeniu musisz jeszcze oddalic sie na bezpieczna
  • Odpowiedz