Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy wszystkie #rozowepaski z #wykop maja borderline? Raz na początku znajomości są ok, a później z dupy typiara wywoła kłótnie żeby zerwać znajomość... Po co to robią?

#pytanie #poznawajzwykopem #logikarozowychpaskow
#pytaniedoniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6112d4f7acf873000ab0de7a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 32
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wszystkie. Wystarczy czytać co piszą i jak piszą, ale nie wytłumaczę ci tego, bo potrzeba na to za dużo czasu, a i tak nie zostałoby to jakkolwiek docenione i znikłoby w czeluściach wykopowego śmietnika.

Dałbym ci przykład normalnego rózowego paska, ale zaraz rzuciliby się na nią jak szarańcza, więc nie dam.
  • Odpowiedz
EleganckaBaba: Może zbyt szybko opowiadam o sobie i swoich prywatnych sprawach, ale nie potrafię inaczej kogoś zainteresować swoją osobą. Chyba nie mam nic co móglbym komuś zaoferować, więc chyba jestem skazany na samotność, a bardzo chciałbym zadawac się z normalnymi osobami, a nie patologią, przy której nie wiadomo kiedy dostanę w ryj... Bo tylko patola chce sie ze mną zadawać i rozmawiac o ruchaniu, ćpaniu i chlaniu, bo jak juz trafie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: A może robisz dobre pierwsze wrażenie, a później zwyczajnie dowiadują się, że jesteś patusem, ćpunem i alkoholikiem, więc z tobą zrywają czym prędzej. Chcesz znaleźć porządną kobietę? To przestań być odpadem społecznym i śmieciem. Albo znajdź sobie kobietę na twoim poziomie i wygrzebujcie się razem ze #!$%@?, ale wszyscy wiemy, że ty takiej nie chcesz z tego samego powodu z jakiego normalne kobiety ciebie nie chcą.
  • Odpowiedz
PonuryDenat : Ale skąd wiedzą o mnie te niestworzone rzeczy, ze patus czy inny alkoholik? Robię dobre pierwsze wrażenie i zawsze staram się na początku trzymać luźną atmosferę, ale jak widzę, że druga osoba się zamyka to tez nie nawijam do niej jak zacięta płyta i kontakt i tak sie urywa nic typiara nie mówi, tylko nagle zmienia humor i "#!$%@?"...
@Nemayu:

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Ale skąd wiedzą o mnie te niestworzone rzeczy, ze patus czy inny alkoholik? Robię dobre pierwsze wrażenie i zawsze staram się na początku trzymać luźną atmosferę

Może zbyt szybko opowiadam o sobie i swoich prywatnych sprawach,


Sam sobie odpowiedziałeś. Nie wiem czy powinienem ci pomagać, bo wykorzystasz to do oszukiwania, a nie do przemyślenia swojego postępowania, wobec czego EOT.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Czyli stwierdzasz, że kłamiesz, a ja mam na to odpisywać tak jakbyś kłamał? I to ja tutaj mam być tym chorym? ()

Przestań kłamać to dostaniesz odpowiedź jakiej szukasz i nie będziesz musiał się tłumaczyć.
  • Odpowiedz
ZboczonaMurzynka: > Ale skąd wiedzą o mnie te niestworzone rzeczy, ze patus czy inny alkoholik? Robię dobre pierwsze wrażenie i zawsze staram się na początku trzymać luźną atmosferę, ale jak widzę, że druga osoba się zamyka to tez nie nawijam do niej jak zacięta płyta i kontakt i tak sie urywa nic typiara nie mówi, tylko nagle zmienia humor i "#!$%@?"...

^ nie kłamię, wyraźnie zapytalem Ciebie skąd oni takie rzeczy
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Są miłe, bo cię nie znają, a podobasz im się wizualnie. W momencie jak zaczynasz z nimi rozmawiać to dajesz sygnały werbalne i niewerbalne, które świadczą o tym, że jesteś człowiekiem niekompletnie rozwiniętym → z patologicznej rodziny.
Może nawet odwrotnie. To one są niekompletnie rozwinięte, bo przecież to ty ciągniesz rozmowę, a one tylko odburknąć potrafią. Może się ciebie boją. Kto je tam wie. Każdy człowiek jest inny.
  • Odpowiedz