Wpis z mikrobloga

Patusiara udowodniła że jest psychicznie chora. To co odwalila w rozmowie z Bartkiem to przekracza wszelkie granice dziecinady i głupoty. Patrzcie jak łatwo się pomylić, udawała tyle czasu że jest ziomalka dla każdego, poszło coś nie po jej myśli i wyszło jej prawdziwe 'ja'. Mam nadzieję że Bartek nie będzie debilem i jej tam nie zostawi skoro ona i tak ma w dupie co on chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#40kontra20
  • 18
@Kalafior_Krzys_2: @MichalMusicManiac: Ona jest typowym egocentrykiem i śmiem nawet twierdzić, że z narcystycznymi zaburzeniami osobowości.

Trudno mi sobie wyobrazić, że te jej przerysowane i często chamskie zachowania w programie są celową i przemyślaną zagrywką, żeby wzbudzić trochę emocji. Szczerze mówiąc na początku tak właśnie myślałam, ale pannice mocno poniosło jej własne ego w momencie, w którym poczuła się w programie pewniej.
@MichalMusicManiac: Najzabawniejsze jest to,że ta która nagle wpadnie w oko pesuedoadonisom nagle zapomina o tym, o czym sama często wspominała 5 min wcześniej czyli to jakie są reguły tego programu. Oni muszą chodzić na te randki i bajerować różne, bo inaczej to bez sensu, format to przewiduje i de facto po to tam są, w końcu mają jaikś kontrakt. A tu nie. Foch i obraza. Mam poczucie, że ta Pati albo
@MichalMusicManiac: To, że Izka mówi i robi rzeczy zgodnie z odgórnym planem, chyba jest już oczywiste dla wszystkich. Napuszczenie Patki na Kingę było wczoraj tak od czapy, że aż się zaśmiałam. Pytanie, czy reakcja Patki jest naturalna czy również odegrana. Generalnie ciekawi mnie, czy 100 proc. ludu tam odgrywa role, czy tylko niektórzy (którzy?). Iza - wiadomo, w dodatku jest kiepską aktorką i bardzo widać to jej "czytanie z kartki". Chłopy
@Opportunist: @MichalMusicManiac: borderline też do niej pasuje, choć to już może zbyt grubo powiedziane. Takie osobowości maja też skłonności do samookaleczania się, czy myśli albo prób samobójczych, często zażywają narkotyki albo balansują niebezpiecznym zachowaniem na granicy utraty życia. Trudno powiedzieć jakie życie prowadzi Patka poza programem, ale całkiem możliwe, dużo cech charakterystycznych dla osobowości borderline, do niej mega pasuje.
@Rosalinea: To może po prostu jest rozpieszczona albo ma daddy issues? Ciekawe czy ma rodzeństwo czy jest jedynaczką czy jest najmłodsza i zawsze była w centrum uwagi czy znów nie była w centrum uwagi rodziców i dlatego teraz tak desperacko tego potrzebuje oraz skąd w niej tyle jadu, zawiści, zazdrości czasami brzmi jak wykopek z tagu przegryw
@Opportunist: @Rosalinea: co wiem:
- ma brata (nie wiem w jakim wieku)
- jej tata nie żyje (można wywnioskować, że była dla niej ciężka strata bo nie chciała o tym rozmawiać)
- coś kojarzę, że mówiła o dobrych relacjach z mamą

Poza tym dla mnie ta dziewczyna to jeden wielki chodzący kompleks. Tłumaczy to jej niepewność i takie sytuacje jak durna rozmowa z młodym. Głośnym sposobem bycia i sarkazmem tuszuje
@DailyPunch: Na szczęście z tego co wiem chociaż nie jest łatwo można pracować z terapeutą. Te jej cechy widać jak na dłoni i ona raczej też się z tym męczy. Coś podobnie jak Iga ze ślubu od pierwszego wejrzenia tylko Iga widać nad tym pracuje, jest animatorką (tam realizuje potrzebę atencji i otacza się wieloma znajomymi co też jej daje jakieś poczucie, że jest zauważona) no i ma świadomość tego a