Wpis z mikrobloga

@Sl_w_k_1:
Nastoletnie wykopki z depresją: Rodzice ze mną nie gadają, nikt się mną nie interesuje, z moim starym to tylko można o rybach pogadać.
Też wykopki: "Haha #!$%@? co za debil, pyta ludzi o czym można z synem rozmawiać".

Kwintesencja tego portalu.
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1: Wypytaj o zainteresowania i to czego mlody chcialby w zyciu sprobowac, co zrobic, ale nie w aspekcie szkoly i zycia zawodowego tylko tak po prostu: nauczyc sie jezdzic samochodemc isc na ryby, park linowy, pograc w szachy czy cokolwiek by tam chcial. I jesli juz wiesz co, to zabierz go tam kiedys / pokaz jak sie robic to co chce. W ten sposob nawiazesz z mlodym relacje i pokazesz mu,
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1: Przede wszystkim zamiast dużo mówić, to dużo słuchaj. Pokaż mu też, że też kiedyś byłeś młody i robiłeś raz mądrzejsze, a raz głupsze rzeczy i masz świadomość tego, że on też popełnia błędy i ty je rozumiesz, a nie karcisz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Sl_w_k_1: "wczesnym nastolatkiem" ? Mógłbyś bardziej doprecyzować wiek? Byłoby o wiele łatwiej Ci pomóc i zapodać jakieś tematy do rozmowy. O czym innym będziesz rozmawiał z jedenastolatkiem, a o czym innym z czternastolatkiem. No i oczywiście "czemu z matką minusujecie wszytskie moje komentarze?" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1: zapytaj jakie memesy lubi - nie mam dziecka, ale mam dużo młodszego brata i odkąd odkryliśmy, że oboje lubimy szkalowanie papieża to jest top BK grana na zawsze z Wojtyły

  • Odpowiedz