Wpis z mikrobloga

@Sl_w_k_1: Serio będziesz się pytał jakichś anonów z portalu ze śmiesznymi obrazkami o to, o czym z synem porozmawiać? Dobra rada: sam przemyśl ten temat i nie próbuj przy okazji na siłę odhaczać jakiejś listy kwestii.
Dzisiaj z synem wczesnym nastolatkiem będę jechał sam na sam samochodem przez kilka godzin.

Chciałbym wykorzystać ten czas na rozmowę.


@Sl_w_k_1: znajdz jego hobby, jak cos go pasjonuje to moze gadac godzinami, nawet jak to glupota bez przyszlosci. On jest w takim wieku ze nie czuje presji czasu, odpowiedzialnosci, zycia przeciekajacego przez palce itp jak ludzie w wieku 40 lat ktorym juz sie nie chce, nie maja czasu itp i boli
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sl_w_k_1: śmichy chichy ale sam mam taki problem mając 35lat i jadąc z moim ojcem w dłuższą trasę. Niby żadna patologiczna rodzina czy coś ale jakoś z ojcem nigdy kontaktu nie było takiego żeby sobie Teraz na luzaku pogadać
Kontekst jest taki, że sam zasugerowałeś, że młody pije napoje energetyczne.

Jak pije monstery to


Mogłeś użyć słowa "pija", ale to nie ma większego znaczenia, bo jeśli ktoś pije napoje energetyczne, to nie robi tego raz na jakiś czas, zwłaszcza młody nastolatek.

nikt nie wprowadza mu to do codziennej diety


Dilerzy często rozdają to, co sprzedają, żeby zachęcić młodych ludzi do zakupu kolejnych działek. Proponowanie tak młodemu człowiekowi napoju energetycznego i wspólne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@StaryWedrowiec:
Dilerzy często rozdają to, co sprzedają, żeby zachęcić młodych ludzi do zakupu kolejnych działek.
Nawet nie wiem jak to skomentować. Aa już wiem #!$%@?, jesteś starym boomerem oderwannym od rzeczywistości. Jeżeli nie rozumiesz kontekstu mojej wypowiedzi to musisz mieć upośledzony kontakt z ludźmi. Do tego ta wzmianka o stylu pisania - żałosne. To forum ze śmiesznymi obrazkami, a nie języka polskiego.
Do tego ta wzmianka o stylu pisania - żałosne. To forum ze śmiesznymi obrazkami, a nie języka polskiego.


@kocia_mordka: Jeśli nie po to, żeby poprawnie pisać na co dzień, to w jakim celu w szkole uczą nas tego wszystkiego, geniuszu?

Poza tym nie zwróciłem uwagi na styl pisania, ale na błędy, które popełniasz.

Nawet znam powód ich popełniania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_1628711186BvYxCktz6Qs94G7URAdQ4k.jpg
@Sl_w_k_1 powiedz mu, że czasy mamy takie, że każdy z bogatych i/lub rządzących nie jest 100% uczciwy i nie kłamie, wiec poradź żeby mu umiał kłamać gdy trzeba i żeby nie oszukiwał tylko bliskich
@Sl_w_k_1: Zapytaj go o to co u niego słychać generalnie, czym się interesuje teraz, czym żyje w swoim świecie. Nie tak może bezpośrednio, ale myślę, że będziesz wiedzial jak o to zapytać. Jak zacznie opowiadać, bardzo możliwe, że rzeczy, których nie akceptujesz lub totalnie nie rozumiesz lub nie mają dla ciebie znaczenia, wysłuchaj go jako kogoś, kto na prawdę widzi w tym coś wiecej. Jeśli on o czymś opowie, a ty
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@StaryWedrowiec: zignorowałem Twoją wiadomość. Pisząc, że za dużo używam "xD" oceniasz mój styl pisania. Więc zwracasz uwagę na styl pisania. Nie pisz do mnie więcej bo serio nie mam ochoty dyskutować nad jakimiś językowymi #!$%@?. Jeżeli kogoś na takiej podstawie oceniasz, że jest upośledzony umysłowo to życzę powodzenia w życiu. Możesz znać wszystkie reguły i gramatykę języka polskiego ale to dalej nie zmienia tego, że jesteś zwyczajnym chamem. Ludzie, jeżeli ktoś