Wpis z mikrobloga

Po prostu nie bądź desperatem bro

Ktoś mi wytłumaczy jak brzydki facet chcący mieć dziewczynę ma nie być desperatem? Będąc brzydki żadna kobieta nim się sama z siebie nie zainteresuje, choćby robił coś ultra ciekawego, miał zajebiste hobby najwyżej poklepią go po plecach ale nawet nie pomyślą opcji romantycznej relacji z nim z uwagi na jego brzydki wygląd. Jeśli już zatem chce mieć te 0,2% szansy na zdobycie lochy to sam musi pajacować, zagadywać, simpować, stawać na głowie a to według normictwa desperacja. Its over dla takiego chłopa

#przegryw #blackpill #zwiazki #randkujzwykopem
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@przegryw162cm: niekoniecznie życie to wyścig. Nadal maraton, ale wyścig. Jak chcesz w życiu być wygranym trzeba z---------ć. Najważniejszym elementem wpływającym na jakość życia jest odpowiednia partnerka. Jesteś gotowy z---------ć 8h dziennie na janusza za 3000 zł, a nie jesteś gotowy z---------ć dla znalezienia najlepszej partnerki? (hipotetycznie spójrz na to od tej strony)
  • Odpowiedz
Jesteś gotowy z---------ć 8h dziennie na janusza za 3000 zł, a nie jesteś gotowy z---------ć dla znalezienia najlepszej partnerki?


@omajgydnes: Roznica jest taka ze bez wyplaty - a co za tym idzie - kasy na jedzenie i mieszkanie nie przezyjesz. Bez partnerki mozna zyc i trzeba byc na to gotowym (zobacz ile jest rozwodow https://www.money.pl/gospodarka/malo-slubow-duzo-rozwodow-czy-dane-za-2021-budza-trwoge-6654542061218336a.html)
  • Odpowiedz
I jeszcze hasło: nie traktuj każdej poznanej dziewczyny jak potencjalnej twojej dziewczyny.

Trudno nie robić sobie nadziei, gdy ilość kontaktów wynosi 0, a nagle rozmawiasz z dziewczyną pierwszy raz w życiu. Logiczne, że myślisz, że to można ta dziewczyna.


@Ignite: ja ostatnio popełniam ten błąd xD
  • Odpowiedz
@ignite oczywiście nie chodzi o to, że mam znikomy kontakt z płcią przeciwną jakiś jest, ale teoretycznie każda napotkana przeze mnie dziewczyna to właśnie ta i nakręcam sie na nią jak rolnik na pole xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jackdanielov: idz do pracy, pracuj, zarabiaj hajs, wydawaj na fajne rzeczy i p-----l te szukanie różowej. Kiedyś poznasz łaskę to nie że będzie z tobą by zdobyć twoje rzeczy, ale jak będziesz mieć sporo fajnych rzeczy znaczy że jesteś zaradny, a loszki lubią zaradnych chłopców i będziesz mieć swoja loszke w którą będziesz wkładać pisiora
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jackdanielov: jak nie palisz fajek i nie pijesz alkoholu (tak p--o to też a-----l), albo nie masz 150kg wagi to nie wiem jak możesz być nieatrakcyjny chyba że jedno z powyższych Cię opisuje to wtedy sorry tak sobie wybrałeś
  • Odpowiedz
@Tymariel:

jak nie palisz fajek i nie pijesz alkoholu (tak p--o to też a-----l), albo nie masz 150kg wagi to nie wiem jak możesz być nieatrakcyjny


Czy ty masz 50 lat i wiedzą o świecie utknąłeś w latach 90 gdzie jeszcze wtedy wystarczyło aby chłop nie pił, był zdrowy i jest dobrą sztuką dla kobiety?

Widać że jesteś zielony w temacie a będziesz mi mówił co jest oznaką atrakcyjności XD
  • Odpowiedz