Wpis z mikrobloga

Mandaty wzrosną do absurdalnych kwot. No szkoda... Ale w sumie mam to w dupie.
Nie należę do żadnego obozu, ani zwolenników ani przeciwników podwyżki cen mandatów.
Powiem wam dlaczego mam to w dupie, wiem ja dzwonię, ale powiem.
Od 7 lat jeżdżę samochodem i używam Janosika i nigdy policja mnie nie zaskoczyła.
Ot kawałek 1000m musiałem od czasu do czasu jechać z przepisową prędkością xD
Ba, kilka razy mnie zatrzymali żeby sprawdzić stan trzeźwości, ale ja za każdym razem już od 3km wiedziałem że tam stoją, bo Janosik mnie o tym poinformował.
Beka z typów co jeżdżą samochodami bez Janosika i łapią mandaty xD
A nawet nie tylko beka, bo można do nich mieć też pretensje.
Dlaczego?
Bo gdyby każdy używał yanosika jego skuteczność byłaby praktycznie 99%- pomijając sytuacje gdzie policja zdążyła by się rozłożyć zanim by ktoś ich zgłosił, a zgłosiłem takich pare razy zanim zdążyli się rozłożyć i częstowałem ludzi z naprzeciwka długimi światełkami. Każdy jeden dziękował, oprócz bab bo one i tak nie ogarniają co się wokół nich dzieje jak jadą samochodem xDDDDD #logikarozowychpaskow ( ͡° ͜ʖ ͡°) xD
#mandaty
#yanosik
  • 4
  • Odpowiedz
@shaelix92: Yanosik spoko, ale jak na stałe, to wolałbym urządzenie, bo szkoda mi baterii w telefonie (ew. ładowanie) Urządzenie kosztuje >300zł + roczny abonament, liczmy >500 zł zatem, opyla sie dostać mandat... Jeszcze...

I HA TFU, bo wpierw niech zrobią dobre oznakowanie dróg, dobrą organizacje, nauczą ludzi jeździć i wstawią zasadne ograniczenia prędkości, a nie jak teraz - z dupy xD
  • Odpowiedz