Wpis z mikrobloga

Policja podaje, że zatrzymany facet zmarło po dwóch godzinach w szpitalu
Szpital podaje, że zmarł w karetce
Ratownicy podają, że był martwy już gdy przyjechali
Sekcja zwłok ujawnia, że przyczyną śmierci było zmiażdżenie krtani, a w następstwie uduszenie
A najlepsze, że są debile, co nadal wierzą służbom xD
#polska #policja
  • 34
  • Odpowiedz
@Kosmox30: Gdzie są te wyniki sekcji zwłok? Mam nadzieję, że takie są/będą, bo wtedy już nikt nie będzie próbował ściemniać, że przyczyną śmierci była niewydolność krążenia po narkotykach.
  • Odpowiedz
@Kosmox30: A co jeśli facet w momencie przywiezienia do szpitala oddychał i miał puls ale śmierć mózgu nastąpiła w momencie duszenia przez policję? Nie mówię, że tak było ale jest też taka możliwość.
  • Odpowiedz
@Kosmox30: Ale umiesz czytać, czy w gimnazjum korespondencyjnym zapomnieli o alfabecie? Sekcja zwłok nie wykazała przyczyny zgonu, biegli nie wydali opinii. To, że pełnomocnik twierdzi, że słyszał coś od jakiejś pielęgniarki ciotki żony matki wujka Staszka nie znaczy że trzeba takie newsy łykać jak młody pelikan kombinerki XD
  • Odpowiedz
miejmy nadzieję że żadnego wykopka ktoś kiedyś nie uzna za patusa do odstrzału. I że władza nie będzie mataczyć w tej sprawie.


@pan-bartolomeu-dias: na szczęście wystarczy nie rzucać kamieniami w okna domu swojej matki będąc pod wpływem narkotyków. Aczkolwiek prawdopodobnie nawet w tej sytuacji wystarczy po prostu nie stawiać oporu przed policjantami i nie dojdzie do zgonu.

Całe życie na krawędzi, nigdy nie wiesz kiedy źli policjanci dojadą dobrego chłopaka xD
  • Odpowiedz
@Kosmox30 nie wiem nie znam się, ale z godzinę temu w zetce jakiś gość mówił i wstępna sekcja nie wykazała, że powodem śmierci było uduszenie, przydyszenie itp. mają zrobić prawdziwa sekcje i toksykologię.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@oski94: no i nie chodzić na protesty, nie dawać się taranować kolumnie B. Szydło, nie otwierać przymusowo zamkniętych lokali w pandemii, nie pojawiać się w centrum Warszawy z wieńcem 10 dnia każdego miesiąca, nie być adwokatem broniącym ludzi nieprzychylnych władzy itp...
Bo tutaj bulwersuje przede wszystkim zachowanie państwowej formacji mundurowej oraz prokuratury, które ewidentnie zatajają prawdę, postępują niezgodnie z prawem i procedurami.
Ja nawet nie wiem kim był ten facet i
  • Odpowiedz
Kiedyś ty możesz stanąć na drodze aparatowi państwa i ktoś inny powie "dobrze się stało".


@pan-bartolomeu-dias: za dużo widzisz w tym polityki. Jestem zdania, że "normalnego", a nawet w jakimś optymalnym zakresie nienormalnego człowieka policjant kolanem nie udusi, nie zastrzeli, nie pobije.

Myślę, że nie jestem wzorem cnotliwego człowieka, a z policją po prostu nie mam problemów.

Nie twierdzę, że się dobrze zachowali, ale wciskanie ludziom, że dziś patus a następnego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@oski94: no rzecz w tym żeby policja za to odpowiedziała, bo narazie się na to nie zapowiada.
A mi chodzi o to że nie może być ŻADNEGO przyzwolenia na przekraczanie uprawnień przez policję. Niezależnie czy biją ćpunów, czy przeciwników politycznych, czy nawet morderców w aresztach. Psy mają prawo egzekwować a nie je łamać.
Umniejszanie temu morderstwu wybiela skandaliczne zachowanie policji. Tyle.
  • Odpowiedz