Wpis z mikrobloga

Poznajcie Kamila.

Kamil pracuje w Ordo Iuris.

Gdyby żona Kamila (mam nadzieje że czysto hipotetyczna) miała znajomą osobę homoseksualną to musiałaby zerwać ten kontakt. Kamil nie chciałby narazić jej na hańbę, demoralizację i... choroby?

Jakie choroby grożą przez kontakty z osobami o innej orientacji? Przenoszą oni jakiś specjalny szczep koronawirusa?

Chyba że Kamilowi chodzi o choroby przenoszone drogą płciową, to wtedy pogratulować pewności siebie, skoro pierwsza z brzegu koleżanka lesbijka jest zagrożeniem dla małżeństwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazprawakow #bekazkatoli #neuropa
Kozajsza - Poznajcie Kamila.

Kamil pracuje w Ordo Iuris.

Gdyby żona Kamila (mam...

źródło: comment_1628582452RBtGwU4Lr5ZZ2Xz7vaSx1w.jpg

Pobierz
  • 34
"w Polsce nie ma homofobii, lewaki wymyślają" XD


@ghandi92: Wykop to też jest bańka informacyjna, bo gdyby tak patrzeć po wpisach to dobre 70% Polaków to osoby homoseksualne. Więcej Sebastianów dostaje #!$%@? od policji niż osób homoseksualnych gdziekolwiek pewnie, ale nie ma jakichś pikiet, że stop prześladowaniu prawilniaków spod bloków.

Zjawisko homofobii w przestrzeni publicznej to może gdzieś na Podlasiu się jeszcze pojawi czy w takich pato miejscach jak Warszawa lub
@Kozajsza: Jeżeli tak jest, że ma na myśli choroby przenoszone drogą płciową (mam nadzieje, że o to mu chodzi, bo jeśli chodzi o drogą kropelkową, to zaproponowałbym mu eutanazje), typek zakłada, że jakby miał żonę, to by się grzmociła z przyjaciółką lesbijką i przyjacielem gejem. Niezłą ma fantazję. Zboczeniec XD
@Kozajsza: To nie są homofoby tylko po prostu debile którym korwin wytłumaczył na chłopski rozum że to ci co sie mundrują są głupi i masz teraz idiotów u głosu, oni powtórzą wszystko co im autorytet każe żeby czuć sie w grupie, tu nie ma żadnych refleksji czy wniosków, czysta idiokracja. I teraz wjeżdża augumentum ad hitlerum - ten tak samo dochodził do władzy
@Kozajsza: Gościu jest ode mnie z uczelni i jak się patrzy co pisze i robi to ewidentnie jest tam jakiś rodzaj niedowartościowania. Zawsze mnie jednak zastanawia, czy on to robi bo szczerze w to wierzy czy jest cyniczny i wie że takie bzdury zapewnią mu karierę w SolPolu?
"Młodzieżowa Rada Sprawiedliwości" - czyli 95% komentarzy pod kryminalnymi artykułami w polskim internecie
...
albo tajny tag na wypoku
...
why not both