Wpis z mikrobloga

#skoda #vag #motoryzacja #volkswagen
Cześć, przy 60tys powinienem mieć przegląd gwarancyjny. Niestety wypadła mi pilna podróż na drugi koniec Polski i z powrotem. Teraz mam przebieg 60 800km. Pytanie czy zgłaszać ją do ASO skody czy lepiej szukać innegl warsztatu który, ma papiery na wykonywanie przeglądów. Boje się, że w skodzie z automatu cofna mi gwarancję na silnik czy cos.
  • 12
  • Odpowiedz
Możliwe ale i tak jak podajesz przez tel to możesz podać ile chcesz ¯\_(ツ)_/¯. Na miejscu zawsze możesz powiedzieć że miałeś pilny wyjazd. Niemniej wątpię żeby ktokolwiek o to pytał. Jak jesteś bardzo zainteresowany co ASO Ci powie na temat przekroczenia km to poprostu do nich zadzwoń i zapytaj jak to wygląda. Jak sie boisz to zadzwoń z innego nr. Na 99% powiedzą że do 1k nie będzie problemu.
  • Odpowiedz
  • 0
@mariusz_and
@Ironus
@Jas_Fasola

Aha, sorry za drugie wołanie
W skodzie powiedziano mi, że producent dopuszcza przekroczenie o 500km, powyżej jeśli będzie jakaś usterka i zostanie stwierdzone, że usterka mogła wyniknąć przez przekroczenie przebiegu to można wtedy stracić gwarancje na powiązane części lub układy.
  • Odpowiedz
@FreeRiderr: a no widzisz, każdy gada co innego, u mnie była o tyle komfortowa sytuacja bo ja wymieniam olej częściej niż zaleca producent, więc jeśli chodzi o silnik nie byłoby do czego się przyczepić, bo mogłem i polecieć 2 tyś. km.
  • Odpowiedz