Wpis z mikrobloga

@Niuans: z zapisem faktur do pdf, pomimo, ze w opcjach wzorca wydruku wskazana jest drukarka Print to PDF, format A4, to i tak drukuje mi w A6, dwie strony, faktura jest niepełna i potem klienci pisza maile i prosza o poprawny format. support insertu na razie nie pomógł. powielałem wzorzec, zmieniałem ustawienia strony, itd. - bez skutku. zpaisuje w A4 jak domyslna jest "print to PDF", ale domyślną muszę miec Zebrę.
@presburger: ale nie robisz tego poprzez eksport? Bo wtedy nie ma znaczenia fv. Chyba, se korzystasz z modułu Cmr i używasz tej funkcji wysyłki fv z poziomu subiekta to nie obejdziesz kwestii domyślnej drukarki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niuans: faktury wystawiam przez sello (progam insertu do obsługi aukcji allegro), ale ono tylko pośredniczy w tworzeniu faktur i nie ma wplywu na ich format.
@presburger: Tak odchodząc od tematu pytania to jak Ci się pracuje na sello? Czy używasz tez vendero i sklepu internetowego czy tylko allegro? Wlasnie przymierzam się do rozszerzenia oferty o internet
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jorzin: pracuje mi sie na nim bardzo dobrze. sello obecnie to juz nie to samo sello co kiedys. pewnie masz podobny dylemat jak ja: baselinker czy cos innego (sello). ja wybrałem sello glownie z uwagi na polaczenie z subiektem oraz na cene. nie zaluje a korzystam od ok. 3 lat. wiadomo, na początku trzeba sporo czasu poświęcic na konfiguracje i nauke obslugi programu. na plus bardzo fajna, pomocna społeczność na forum