Wpis z mikrobloga

Dobra Panowie mam pytanie
można zrobic refunda cyberpunka jak sie ma 70h+ na stemie ? podac w opisie ze obiecali dlc i ze obiecali poprawic wydajnosc i nic z tych rzeczy sie nie stala czy to juz przepadlo teraz ?
jest tu ktos ze #steam kto moze pomoc z tym pytaniem ?
#cyberpunk2077 #steam
  • 19
@PISowski_inwestor:
Po pierwsze jak dajesz refund na steamie to nikt tego nawet nie czyta, bot sprawdza czy jesteś uprawniony do zwrotu (czas gry, czas od zakupu) jak jesteś to automatycznie cie klepnie a jak nie to cześć.

Jak nigdy wcześniej niczego nie zwracałeś na steamie to możesz próbować zrobić ticket innego typu dot. produktu i opisać im sytuacje i może w drodze wyjątku jednorazowo ci zwrócą.
@SpeaRRR: @Rad-X: oczywiscie ze bede płakał o refund bo gdyby nie ich obietnice to bym zwrócił dawno gre a przez to ze zostałem wprowadzony w błąd tego nie zrobiłem wiec spróbuje oddać może się uda jak nie to trudno ale no nie jest to ok sytuacja w której wszyscy są fer wiec nie widze powodu czemu ja mam być fer
@PISowski_inwestor: ale przecież oni nie powiedzieli, że nie będzie dlc a łatki co chwilę jakieś wychodzą, zamiast grać było trzeba czekać a nie płakać teraz gdy 70h. W ogóle co jest twoim wyznacznikiem poprawy wydajności? Jak ci ze średniej fpsów 40 do 41 podskoczy czy jak? bo wydajność na pewno poprawili, jest wciąż słabo ale od premiery trochę już zrobili.
@SpeaRRR: moja logika jest taka:
-kupujesz produkt
-zgłaszasz ze jest beznadziejny i nie działa tak jak było w opisie
-ktoś ci obiecuje poprawę produktu za jakiś czas (bo tak wygląda proces naprawy dla tego produktu) wiec go nie oddajesz
-mija czas w którym obiecano Ci naprawę produktu wiec go oddajesz
-miedzy czasie z niego korzystasz bo wysyłają Ci drobne poprawki wiec sprawdzasz czy wszystko działa, ale nie działa
@Rad-X: po tym jak upłynął czas w którym obiecano dostarczyć rozszerzenie do gry, sami mówili kiedy naprawią błędy i co kiedy ma się stać, bazuje na informacjach od producenta

@SpeaRRR: nie ma znaczenie napisałem już do steam i postaram się to pocisnąć żeby nie było tak że sie poddam po jednej ich odpowiedzi zobacze czy mi się uda

Ja traktuje to jako wprowadzenie w błąd w złej wierze