Wpis z mikrobloga

@kociolov: Musieliby sprawić żeby ta gra nie była taka "martwa". Ja nie mówię o ruchu npców i samochodów, to mam na maxa ustawione i jest git, ale chodzi o takie sprawy jak eksploracja świata. Night City nie ma po co eksplorować i nie ma z tego żadnej satysfakcji, bo tam ... nic nie ma. Jedyne co ma sens to iść za questami, ale nie ma już niczego takiego jak np znalezienie
@oligopol:
Night City to jest taka diorama dla Cejrowskiego do pozwiedzania, ciekawie to wygląda, można pokazać na filmie z jakąs gadającą papugą, zrobić zbliżenie na NPCa (patrzcie państwo jaki głupi) i w sumie wszystko już widziałeś bo poza architekturą i statystami nie ma tam do roboty nic.

Są ręcznie poustawiane rzeczy typu te "niekończące" się czekające na gracza policyjne interwencje i to w zasadzie tyle, bo jak odhaczysz wszystkie questy i
@slums: Mi by się podobało gdyby właśnie było więcej lokacji do odkrycia w stylu Fallout/Skyrim. Nawet bodajże jakiś użytkownik z tego tagu gdzieś ostatnio na streamie opisywał/pokazywał jedną lokację chyba w dzielnicy Kabuki gdzie można było wejść między budynki i coś było więcej. Natomiast w Fallout/TES to jest poprowadzone jeszcze dalej, bo odkrywamy całkiem ciekawe lokacje i to bez telefonów od fixerów.

Już nawet nie chodzi o brak innych miejsc i
@oligopol:
Raczej w obecnym stanie nie mogą sobie na to pozwolić bo 99% lokacji, które istnieją zostało stworzone na potrzeby questów.

Widać to po "eksploracjach" na youtube, żę cośtam miało być ale wszystkie tego typu lokacje (megabloki, podziemia NC, tunele na badlandsach) zostały zwyczajnie wycięte i nie zostało w grze już chyba nic co by było w pełni funkcjonalne a jednocześnie nie użyte do jakiegoś questa bo jak już jest i