Wpis z mikrobloga

Zamierzam zamówić 10ml czystej nikotyny - czyli 1000mg/ml No i do tego glikol z gliceryną. Ktoś z Rzeszowa będzie chętny na powiedzmy 5ml? Nie chcę na tym zarobić, więc po prostu się dorzuci do kosztów zakupu. Te 10 ml to wyjdzie chyba 45zł.
#rzeszow #epapierosy
  • 20
@akcjape: nawdychaj się debilu czystej nikotyny i nie odzywaj się już.

Ty myślisz że trzeba próbować nikotynę aby sprawdzić czy się nadaje?
Chłopie ty nie masz pojęcia o czym mówisz
@akcjape: a masz jakiś wyciąg żeby sobie to mieszać? Kurde, jak piszą poprzednicy, dla zaoszczędzenia kilku złotych ryzykować zdrowie. Liquidy są aż tak drogie? Myślałem że to grosze w porównaniu do klasycznych fajek.
@jedzczarnekoty: w teorii grosze, w praktyce efajka od lat wynosi mnie drożej niż zwykle papierosy. Finansowo to się opłaca jedynie pod warunkiem robienia płynów samemu, gliceryna glikol baza nikotynowa i aromaty. Ja mieszam bazę z premixami, finansowo się nie opłaca ale nie chce mi się już tego mieszać. No ale premixy kupuje przywoite a nie ten shit z edymu, a przyzwoite są niestety drogie.
@akcjape: nie próbowałem. Od roku trzymana w lodówce, kupiona z hiliq jako gift. Zalałem raz, gryzła mnie a weszły sole nikotynowe i zamówiłem sól z hiliq a ta jest w lodówce. Mieszkam w Rzeszowie. Ogólnie każdemu polecam sole, można też kupić shoty z soli w sklepach z efajkami, ale wiele osób zalewa zwykła bazę nikotynowa I nie narzekają.
@TheInquisitive4Ever: jednak złożyłem zamówienie, więc dzięki, ale nie skorzystam. Pomyślałem, że skoro tą od ciebie i tak bym musiał rozmaić, bo jak rozumiem ty masz bazę praktycznie z 20% stężeniem nikotyny, to już zrobię coś świeżego. Nie byłem przekonany do lodówki - ale widzę, że to jedyna opcja, żeby się nie zepsuło w dłuższym czasie.
A pytając o to czy próbowałeś, miałem też na myśli, czy jej nie oglądałeś - w