Wpis z mikrobloga

@Acri: zero przepływu, a ten skaj po niedługim czasie przestanie być taki ładny. Za to na trzymanie boczne i przypomina kubełek z samochodu rajdowego, a jak wiadomo to trzymanie boczne jest tak bardzo istotne kiedy siedzisz przy komputerze. Ergonomia jest dla słabych!
  • Odpowiedz
@Acri: no każdy musi na swojej dupie przetestować. Ja mam go od kilku lat a siedzę przed kompem 10-12h i bardzo jestem zadowolona.Moj niebieski się uparł ze on chce gejmingowy fotel za 1k. Po miesiącu użytkowania sprzedał i kupił markusa ( ʖ̯)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
@Neanara: Markusa skreśla brak regulacji głębokości siedziska i.. kompletny brak regulacji podłokietników.
U mnie się nie mieści pod biurko jak jest podniesiony na dobrą wysokość. Żeby wygodnie było na ręce na niskim poziomie jest za nisko, na wyższym za wysoko. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Acri: no tu się zgadzam, ze te podłokietniki to jest problem. Pewnie dla wyższych osób to może być decydujący czynnik. Z tego co wiem wyszła jakaś droższa wersja foteli biurowych w Ikei i tam chyba już regulacja jest.
  • Odpowiedz
arkusa skreśla brak regulacji głębokości siedziska i.. kompletny brak regulacji podłokietników.


@Acri: dlatego powstał ten powyżej. U mnie też Markus odpadł na dzień dobry bo nie ma żadnej regulacji, co sugeruje, że nie będzie wygodny.
  • Odpowiedz
@Neanara: mi nie spasował, siedzisko za płytkie, podparcie lędźwiowe bez regulacji, zamiast podpierać to uciska, podłokietniki gumowane i nie da się swobodnie ruszać myszą. Ekoskóra odpada bo pęka i dupa się poci. Od siebie nie polecam.
  • Odpowiedz
@Neanara: @Neanara: @Acri: @SpokojnyPan: @wklebachdymu:
Za każde polecenie Markusa z Ikei powinien być gułag ()
Naczytałem się tych zachwytów nad nim rok temu i go kupiłem, najgorszy zakup jaki zrobiłem, serio.
Siedzisko niewyobrażalnie twarde, tyłek mnie boli po 2h siedzenia to jeszcze co chwilę z tego zjeżdżam bo takie płytkie.
Dodatkowo jedną z tortur w piekle jest używanie tych wygodnych
  • Odpowiedz