Wpis z mikrobloga

Nasmarowałem dzisiaj o 11 rano zwięzłą analize rynku, ale nie mogłem dodawać postów z przeglądarki brave ¯\_(ツ)_/¯

Szkoda, bo poprawnie oceniłem maksymalne zasięgi cenowe (shorty zaczałem już 1% od szczytu). Wrzucam poniżej. Rozgrywanie altów już raczej jest nieaktualne, chyba ze BTC postanowi isc bokiem przez poniedzialek/wtorek.

Jak macie pytania albo chcecie wypić piwo to zapraszam :P




#kryptowaluty #ethereum #bitcoin #kryptoanaliza
Fangu - Nasmarowałem dzisiaj o 11 rano zwięzłą analize rynku, ale nie mogłem dodawać ...

źródło: comment_1628444240XI2iMa4vnTWaKBBp8X9wd5.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@Fangu: To zależy. Kiedyś wysyłali requesty TORa przez Clearnet ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Podmieniali linki na reflinki swoje, dodatkowo na stronie głównej masz Piwika
  • Odpowiedz
@fervi: z tora nie korzystam, do polityki sie nie pcham (wiec haki na mnie sobie mogą zbierać :P). Co do reflinkow to pewnie maja podpiete pod kazda reklame , za ktora rzucaja ochlapy w BAT. Po tych 2-3 latach to nawet nie oplaca sie tych batow wyplacac poki co. Pod tym wzgledem jest to lipa
  • Odpowiedz
@fervi: jak rozumiem wypełnili luke po google? ;-) dzieki za info, to tlumaczy skad sie biorą darmowe obiady (tzn jak darmowy produkt zarabia na siebie i to calkiem przyzwoicie)
  • Odpowiedz
@Cedru: dlatego napisał żeby ustawić stop lossy. Jak dotąd ten wzrost nie jest normalny, boję się korekty.
@Fangu: Gdyby nie stop lossy to by nie było zbyt ciekawie ( ͡° ͜ʖ ͡°). jestem ciekaw kiedy nagle będzie limit tego pompowania.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kuroblack ja nawet nie kupiłem w tym "ostatnim" przedziale btc więc nie miałem co ustawiać, korekty wypatruje ale póki co nic na nią nie wskazuje, to mnie najbardziej martwi.
Odłożę giełdę na tydzień twa i zobaczę 65k na liczniku ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@Cedru: @Kuroblack: trzymam szorta od 2 dni, byłem ponad 50% na stracie, ale już jestem na zysku. Wybrałem zly moment wejscia, jednak wiedzialem, ze spadnie ponizej mojego poziomu zajecia pozycji. Zatem pisalem o SL, a sam sie nie zastosowałem ;-) Czy dalej bedzie spadac? Mysle, że jutro powinien to byc taki dzien.
  • Odpowiedz
Sierpien jest mocno nietypowy, jest skads naplyw kapitalu, ktorego nie moge namierzyc i nie moge sporzadzic przewidywan tak dokladnych jak przez ostatnie 2 miesiace ;/
  • Odpowiedz
  • 0
@Fangu myślisz, że przebijemy się przez 44k do poziomu...? Jaki obstawiasz? Bo ja max 42k. Już zastanawiam się czy nie zacząć powoli lokować kapitału przy 44 w razie gdyby pofrunął w górę ze względu właśnie na przypływ kapitału
  • Odpowiedz
@Cedru: tez chwilowo 42k, w tym tygodniu jednak gram na eth bo wieksze volitility. Tutaj bym widzial jakies 2750. Ale ponownie - tak jak przez 60 dni z rzędu potrafilem bezblednie ocenic kierunek ruchu eth, tak teraz tylko analiza teechniczna i to bez przekonania i wiary. Nie wiem co sie dzieje ;/
edit. tzn wiem, bo zarabiam, ale mam duzo wiecej watpliwosci
  • Odpowiedz