Wpis z mikrobloga

Hehehe.
-Pa Mati jak Meszszi płaczę pod publikę, przecież on pójdzie grać do Arabów w PeEsRe, za jeszcze większy chajs, niż ten który zarabiał na Camp Nou.
-Dokładnie Seba. Ja to bym na jego miejscu grał za darmo w Barcelonie.

Jak czytam takie, lub tym podobne komentarze to naprawdę zbiera mi się na śmiech.
Messi grał w Barcelonie od 2001 roku.
Klub który jako jedyny zobaczył w nim utalentowanego chłopaka, mimo jego upośledzenia(karłowatość).
Chłop przez dwadzieścia lat w ramach wdzięczności dawał z siebie 100%(a nawet więcej), z każdym rokiem doskonaląc swoje umiejętności.
Nie dziwi mnie że przyjął to tak osobiście.

Dla tych co mówią by grał za darmo(bądź za symboliczną kwotę), jak sami zadadzą sobie pytanie, a mianowiciegdyby pracodawca przyszedł do nich i powiedział że dla dobra firmy(ciężka sytuacja finansowa) chcą byś teraz zarabiał o 30% mniej niż dotychczas.
Większość z was spoerdoliła by przy pierwszej lepszej okazji.
#fcbarcelona #laliga #primeradivision #messi #pilkanozna #barcelona

Pobierz
źródło: comment_1628423952FL3KnhXlwE24qM9bHwdV3W.jpg
  • 21
@Dominiko_: odwdzięczył się wydrenowaniem budżetu i doprowadzenie na skraj upadku.

"Marca" poinformowała, że Alves zgodził się na najniższe wynagrodzenie, jakie będzie mógł pobierać w Hiszpanii. Minimum ustalone przez La Liga wynosi 155 000 euro za sezon gry. Tyle w Barcelonie ma zarabiać prawy obrońca. Dodajmy, że piłkarz podpisał na razie półroczną umowę.