Wpis z mikrobloga

Co myślicie o tym Edisonie?

Nie wygląda na #hakerzy ani na specjalistę #it czy inna #technologia. Na pierwszy rzut oka to jakby go z #wykop #piwnica wyrwali. Sprzeczne też informacje od samego Edisona i od Tauronu. Ciekawe czy dane i tak już wcześniej nie hulały po necie a kolega się przez wódeczkę wpakował tylko w gówno.

Jak tam wykop #muremzaedisonem czy to zwykły #patologia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie znałem także dzięki za newsa bo fajnie spędziłem te kilkadziesiąt minut...
i poczytałem i obejrzałem film z aresztowania, no i bardzo ciężko by było nie być #muremzaedisonem
najbardziej rozbawiło mnie że media głównego nurtu nazywają go hakerem, no i ta "wódeczka" w niebezpieczniku
w mojej opinii wyjątkowo spidersweb wykazał się najlepszą oceną sytuacji, tam bym szukał sedna
( ͡° ͜ʖ ͡°)

bezbeczki - nie znałem także dzięki za newsa bo fajnie spędziłem te kilkadziesiąt min...

źródło: comment_1628436666XJBRMT0imD9xVri4OCNRs0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@bezbeczki: tutaj jest niestety i smutno i straszno. Na ile prawdy jest w tym że niby przypadkowy typ potrafi przejąć dość istotne dane tego nie wiemy. Z akcji gdzie go złapali nie wygląda na jakiegoś mocnego specjalistę od IT. No ale pozory mogą mylić. Martwi to że te dane były w tym miejscu minimum miesiąc.
  • Odpowiedz
no przecież niebezpiecznik też sobie pobrał te istotne dane kiedy mu to zgłosił ;p hehe, dla mnie to zamyka temat.

serwer na którym znajdowały się dane klientów Taurona nie był w ogóle zabezpieczony i każdy mógł pobrać nagrania rozmów (to udało nam się potwierdzić)
  • Odpowiedz