Wpis z mikrobloga

UWAGA TEORIA SPISKOWA: słyszeliście o takiej teorii spiskowej że żeby być potencjalnym dawcą szpiku kostnego trzeba sobie zrobić wymaz patyczkami a oni je potem analizują żeby poszukać dla kogoś bliźniaka genetycznego (to znaczy to akurat prawdziwą cześć). Ale tworzy to ogromną bazę danych do których, a jakże, dostęp mają najwięksi i najbogatsi tego świata i dzięki czemu jak mają jakiś problem z narządem to taki bliźniak genetyczny staje się dla rodziny osoba zaginioną ( _) teraz słyszałem że powiększyli ta bazę o te wymazy osób których testują na koronawirusa (bo tam też są wymazy). Ale tu już ktoś naprawdę popłynął ( ͡º ͜ʖ͡º)

  • 10
  • Odpowiedz
@jakub972: no to głupoty, ale w USA normalką jest że ktoś sobie zrobił dla jaj test genetyczny żeby zobaczyć ile % w nim jest przegrywa, a potem na podstawie tego testu policja doszła że ktoś z jego rodziny jest przestępcą którego szukali od lat
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jakub972: nie potwierdzam, oddawałem komórki macierzyste i do tej pory żyję i nie jestem zaginiony. Jedynie od jakiegoś czasu jakieś dziwne auto koczuje pod moim domem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jakub972: jeśli ktoś jest obrzydliwie bogaty i jest to kwestia życia bądź śmierci i dużo płaci to czemu by nie zaryzykować kradzieżą danych? Jeśli taka baza medyczna jest poza zasięgiem administracji państwowej to na pewno jest tutaj pole do nadużyć... przypadkowych, pomyłkowych wyszukań które można by było sfabrykować jako pomyłka. Wystarczą tylko chęci i zaangażowanie po stronie takiego klienta i osoby z dostępem do bazy

Ale nie masz co się martwić
  • Odpowiedz