Wpis z mikrobloga

Możesz
-zapieprzać w januszexie za minimalną 7 dni w tygodniu
-robić na dwie zmiany żeby wiązać koniec z końcem
-męczyć się ze studiami
-setny raz wychodzić z inicjatywą
-mieszkać w ruderze z patologia z ukrainy, żeby skończyć studia a nie masz pieniędzy na normalne mieszkanie
-pracować w weekendy, żeby mieć pieniądze na nauke
-znosić wyśmiewanie przez całe życie
-nie mieć się do kogo odezwać od lat
-być sam
-nie mieć przyjaciół
-być bity przez rówieśników
-wychowywać się w niepełnej rodzinie
-wychowywać się w patologicznym środowisku
-całe życie walczyć z kompleksami
-całe życie walczyć z biedą
-całe życie znosić szyderstwa i drwiny

i to wszystko mając depresję a dla n0rmana i tak będziesz tylko śmieciem, którego można nazwać "walikoniem użalający się nad sobą", bo na wykopie napisałeś że źle się czujesz albo masz problemy czy wylejesz swoje żale, bo nawet nie masz z kim o tym porozmawiać.

n0rmictwo takie harde a wystarczyło, że rok temu zamknęli im kluby i nie mogli spotkać się ze znajomymi to nagle samobóje robili.

żałosne

#przegryw #rozwojosobistyznormikami
DoktorNauk - Możesz 
-zapieprzać w januszexie za minimalną 7 dni w tygodniu 
-robić...

źródło: comment_1628391016mJfYNCfiXQkQ76jCAmCITg.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@skitarii: no nie wiem mi p0lka powiedziała że mam dobry charakter ale przeciętną mordę i nic z tego nie zakocha się we mnie nawet na siłę
  • Odpowiedz
no nie wiem mi p0lka powiedziała że mam dobry charakter ale przeciętną mordę i nic z tego nie zakocha się we mnie nawet na siłę


@sebe: to że się do jakiejś laski przymilałeś bo na coś liczyłeś, nie znaczy, że masz dobry charakter XD

Dobry charakter masz wtedy, gdy ludzie chcą z tobą czas spędzać dla twojej osobowości, a nie wtedy, gdy liżesz im dupy.
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: masz 100% racji, ale też odpowiedz sobie szczerze - ile ludzi na tagu serio ma taką sytuację jak Ty opisałeś a ile zamiast "męczyć się wynajmując pokój jak ukraińcy i pracująć w weekendy" woli neetować i walić konia?

Zwłaszcza, że sam napisałeś, że w takim razie są jacyś "Ukraińcy" co mieszkają w warunkach "jak Ukraińcy". A sorry urodzić sie na Ukrainie to jednak większy przegryw niż urodzić się w
  • Odpowiedz
@skitarii: typie co ty znowu za głupoty gadasz jesteś odklejony nieźle od rzeczywistości wcale się do niej nie przymilałem to była normalna relacja nie wiem jakim cudem #!$%@? możesz do mnie pisać bo mam cię na czarno ale nie rób tego więcej chyba ze masz coś mądrego do powiedzenia
  • Odpowiedz
typie co ty znowu za głupoty gadasz jesteś odklejony nieźle od rzeczywistości wcale się do niej nie przymilałem to była normalna relacja nie wiem jakim cudem #!$%@? możesz do mnie pisać bo mam cię na czarno ale nie rób tego więcej chyba ze masz coś mądrego do powiedzenia


@sebe: to ty do mnie piszesz, przegrywie i teraz płaczesz, że ci odpisuję XD
  • Odpowiedz