Wpis z mikrobloga

Przypominam moje kochane mirki z tagu #neuropa , że:

SOCJALIZM TO USTRÓJ Z GRUNTU ZŁY, DYSKRYMINUJĄCY, NIEMORALNY I NIESPRAWIEDLIWY, KTÓRY ZA KAŻDYM RAZEM PROWADZIŁ DO KRADZIEŻY, WYZYSKU I MORDERSTW

każdy kto się mieni socjalistą, socjaldemokratą, socjalliberałem musi wiedzieć że popiera ideę dyskryminacji i kradzieży i terroryzmu.

Poza tym, drodzy konserwatywni liberałowie ( #konfederacja ) posłuchajcie Bena Shapiro, to jest obraz nas w oczach nełropy:

#4konserwy #bekazlewactwa #antykapitalizm (oczywiście #polityka )
qluch - Przypominam moje kochane mirki z tagu #neuropa , że:

SOCJALIZM TO USTRÓJ Z...
  • 16
No wiadomo, Skandynawia to istne piekło na ziemi.


@TenXen47: :)

Ciekawe. Czyli Skandynawia tak, ale już socjalizm XXIw. w Wenezueli to nie jest prawdziwy socjalizm.

Zdajesz sobie sprawę że socjaldemokraci i socjalliberałowie nie popierają socjalizmu?


@kozackikozak: XD tak było, nie zmyślam. Zoidberk też nie nosił Maxa na koszulce. Kłam dalej. Bo mam nadzieję, że na serio tego nie piszesz.
@TenXen47: >The Nordic model is underpinned by a mixed-market capitalist economic system that features high degrees of private ownership,[41] with the exception of Norway which includes a large number of state-owned enterprises and state ownership in publicly listed firms.[11]

The Nordic model is described as a system of competitive capitalism combined with a large percentage of the population employed by the public sector, which is roughly 30% of the work force