Wpis z mikrobloga

Skąd te "Julki" łapią zainteresowanie astrologią? Nigdy nie znałem ludzi o takim zainteresowaniu, a np. na #tinder co rusz trafiam na taką.


@AnonimoweMirkoWyznania: Astrologia jest niczym innym jak religią XXI wieku. Pozwala niewyedukowanym
masom poznać odpowiedzi na trudne pytania.
Tak jak religia daje pozorną pseudo odpowiedź na pytania jak "po co żyjemy?" "jak powstał świat?" "co jest po śmierci?"
to astrologia daje pozorną pseudo odpowiedź na pytania typu "dlaczego taki jestem?"
@AnonimoweMirkoWyznania: Niektórzy ludzie mają po prostu mocną potrzebę duchowości. Czasami ktoś odchodzi w 1 pokoleniu od jakiejś wiary i czuje pustkę (nie odnoszę tego do wszystkich) i takie czary mary czasami prowadzą do tego, że w skrajnych przypadkach ktoś się zachowuje jak obłąkany świadek Jehowy, tak jak mówi @grepolis
@AnonimoweMirkoWyznania: wiara w Boga? Haha jaki debil, jak można wierzyć w Boga, nie ma żadnych dowodów, zostałeś zindoktrynowany

Wiara w zabobony i czary? Hehe ale mam super pasje, zoba z horoskopów wynika, że za miesiąc poznam miłość swojego życia, a z tarota mi wyszło, że będzie to super przystojniak Oskar Developerski. Jak śmiesz się przywalac do mojej pasji, astrologia to prawda