Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czytam od jakiegoś czasu o p0lkach za granicą. Niech ktoś napisze jak jest na prawdę.
Z tego co piszecie wynika, że prawie wszystkie zagraniczne 'związki' to p0lka i obcokrajowiec.
Niemożliwe, że żaden polak nie wyrwał hiszpanki czy tam włoszki. Jeśli spojrzeć na tą sytuację liczbowo, to
np. mamy 100 p0lek i 100 polaków. 50 p0lek wyjeżdża do innych krajów i tam daje zagranicznym. 10 polaków robi to samo.
W kraju zostaje 50 do 90, czyli 40 facetów nie ma pary. Trochę duża ta dysproporcja. Sam już nie wiem czy jest
aż tak źle jak piszecie na wykopie.

#anonimowemirkowyznania #szarpankizzyciem #p0lka #przegryw #blackpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #610db7596513ce000a3adc24
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: Moja teoria jest taka że p0lki mają w tej materii zdecydowanie łatwiej, ale dla Polaków sytuacja nie jest aż tak beznadziejna.
Jako że większość emigracji odbywa się w kierunku krajów bogatszych od naszego to że względu na niski status społeczny i majątkowy Polaków na zachodzie nie są w stanie zrównać się w tej kategorii z obcokrajowcami. Do tego dochodzą nasze kompleksy na tle zachodu i kiepska znajomość języków u mężczyzn