Wpis z mikrobloga

Wczoraj pojawiło się mnóstwo fantazji związanych z mmmm Marysią, tak więc i ja przedstawię swoją.

Moją fantazją jest by Maria Andrejczyk miała na nazwisko Andrzejczyk. Przez wiele lat sobie wkręciłem, że właśnie tak się nazywa i teraz za każdym razem jak słyszę jej nazwisko to mnie to razi i wyobrażam sobie jakby to było jakby miała na nazwisko Andrzejczyk.

#tokio2020 #bojowkamariiandrejczyk
maxwol - Wczoraj pojawiło się mnóstwo fantazji związanych z mmmm Marysią, tak więc i ...

źródło: comment_1628323467wn77u3NqsEBGhr5bWx2rfs.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@maxwol: Znam jedna historie gdzie w jednej rodzinie były dwa nazwiska różniące się tylko jedna literatra, z tego co pamiętam końcówka w jednym była garczyk w drugim karczyk a historia tego była taka, że podobno jeden wuja w dawnych czasach po ciężkiej imprezie która prawdopodobnie wciąż trwała xD poszedł do urzędu zarejestrować swoją rodzinę i będąc pod wpływem zamiast "k" w nazwisku wpisał "g" xD i nazwisko rodowe szlak trafił
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@maxwol: #!$%@?, teraz się dowiedziałem że to nie Andrzejczyk... tak samo jak z miastem Brwinów, 20 lat mieszkania koło tego miasta, i dopiero jak na nawigacji musiałem adres wbić i nie znajdowało, to ogarnąłem że to nie jest Brywinów
  • Odpowiedz
@maxwol: Znam jedna historie gdzie w jednej rodzinie były dwa nazwiska różniące się tylko jedna literatra, z tego co pamiętam końcówka w jednym była garczyk w drugim karczyk a historia tego była taka, że podobno jeden wuja w dawnych czasach po ciężkiej imprezie która prawdopodobnie wciąż trwała xD poszedł do urzędu zarejestrować swoją rodzinę i będąc pod wpływem zamiast "k" w nazwisku wpisał "g" xD i nazwisko rodowe szlak trafił
  • Odpowiedz
@maxwol: #!$%@?, teraz się dowiedziałem że to nie Andrzejczyk... tak samo jak z miastem Brwinów, 20 lat mieszkania koło tego miasta, i dopiero jak na nawigacji musiałem adres wbić i nie znajdowało, to ogarnąłem że to nie jest Brywinów


@Tasde: kiedyś miałem odebrać siostrę z pobytu w Janowcu - tego koło Kazimierza Dolnego. Nie odpalałem GPSa, wiedziałem że trzeba było jechać na Radom, Zwoleń i potem na Kazimierz.
enron - > @maxwol: #!$%@?, teraz się dowiedziałem że to nie Andrzejczyk... tak samo j...

źródło: comment_1628343689LGY38TfRSYAhWzvzpfwG8s.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz