Wpis z mikrobloga

Hej Mirasy z #uk Będę niedługo wracał z urlopu i muszę kupić test #pcr na 2 dzień. Ma ktoś może sprawdzonego i taniego providera, bo to co jest na rządowej liście to burdel na kółkach i ceny z kosmosu.
  • 26
@Kuba_prezes: rozkminiałem to w poniedziałek - finalnie zamówiłem expert medicals z uwagi na niezłe opinie i cene. Dziś przyjechał kurier, sprawnie poszło. Tylko trzeba to zamawiać odpowiednio wcześniej (5 dni przed przylotem), ja zamawiałem 3 dni przed i dostałem paczkę z jednodniowym poślizgiem
formularz zamówienia po kliknięciu submit strona jakby się odświeża i nie dodaje nic do koszyka


@Kuba_prezes: ja się staram, zachwalam, a tu taki klops. Przeklinałem formularz i mam taki sam błąd - może się ogarną w poniedziałek, a jak nie to poszukałbym czegoś taniego i tyle. Jak nie przyjdzie to NHS cie za darmo przetestuje, przynajmniej z tego co czytałem
@wex009
@Khalimowski
@adriano30
@jamajski_spekulant
@Euthymol
Najbardziej w tym wszystkim jest denerwujące że te stronki laboratoriów to są totalne krzaki. Cena na stronie rządowej nie ma odbicia w rzeczywistości i proces szukania najtańszego testu to dramat. Nie ukrywam że cebula we mnie silna i max ile mógłbym zapłacić to £50 za test, a rozstrzał cenowy jest ogromny. Jeżeli ktokolwiek z was ma coś taniego to dajcie znać. Najbardziej mi zależy na kodzie do