Wpis z mikrobloga

nie każdy kto się zaszczepił jest covidianinem, covidianinem jest ten, kto drze pape o brak maski w sklepie, ten, kto jest za segregacką sanitarną i faszyści, który najchętniej odbieraliby i ograniczali podstawowe prawa obywatelskie
#koronawirus
  • 12
  • Odpowiedz
@Killson A jak nazwać człowieka, który całą swoją energię marnuje na publikowaniu gówno postów i wyzywaniu ludzi od faszystów bo mają inne zdanie od niego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ty masz jakieś życie towarzyskie? Nie szkoda ci czasu?
  • Odpowiedz
@Killson: jak ktoś chce się szczepić ,niech przyjmuje preparat ,nie mam z tym problemu ,ale wara ode mnie bo mam prawo nie brać preparatu a zaszczypowani maja tez problem z tymi co nie przyjęli preparatu
  • Odpowiedz
@Killson #!$%@? mnie obchodzi Twoje życie? No jakoś Was nasze bardzo interesuje.
Jakoś wy szury chcecie na siłę nas wszystkich "uświadamiać". Poświęcacie bardzo dużo energii na produkowanie tych "treści" więc jestem ciekaw co się za tym kryje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@veldrinn: jeśli

ich zdanie

to chęć ograniczania przez państwo podstawowych praw ludzi, tylko po to, by ich do czegoś zmusić oraz ich kontrolować (dla ich rzekomego dobra), to zdanie takie nazywamy poglądami totalitarnymi.
  • Odpowiedz
covidianinem jest ten, kto drze pape o brak maski w sklepie, ten, kto jest za segregacką sanitarną i faszyści, który najchętniej odbieraliby i ograniczali podstawowe prawa obywatelskie


@Killson: to już bardziej covidiota zwykły.
  • Odpowiedz