Wpis z mikrobloga

@Erykosff: Bardziej pewnie boli go to, że Gargamelek na youtubie jest ukazywany jako wielki oracz każdego youtubera/influencera, a jak przychodzi do jego koleżków to siedzi skitrany cicho w szafie i problemu nie widzi.
  • Odpowiedz
@Erykosff: mnie bardziej ciekawi czy gargamela boli język od lizania dupy ekipie czy jeszcze nie, bo podobno ma wprawe ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Nikogo nie bronie ale Wardęga kudłaty taki sam pies jak wszyscy z tego youtuba xD kontent oparty #!$%@? się o łamanie prawa, a sam parę lat wcześniej też je teoretycznie łamał w swoich prankach xD #!$%@? kudłatego
  • Odpowiedz
@Klepajro: oj nie do końca się zgodzę, słucham czasami jego podcastu DTP i zdarzały się rzeczy, które Wardęga mógłby śmiało wykorzystać ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko do tej pory nikomu nie chciało się do tego przyczepiać
  • Odpowiedz
@adamdd ojezu zapomniałem o DTP którego sam czasem słucham ale też czasem wyłączam bo nie mogę słuchać #!$%@? Kuby czy Bartka w tematach w których totalnie nie siedzą vide historia czy geografia xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@Archeros: stąd że jak robił film o tym jak influenserzy męczą ludzi w McDonaldzie podjeżdżając 50 razy bo to niby takie zabawne nie wspomniał o wersów ani Trombie którzy robili to samo
  • Odpowiedz
@Ptactwo: wardega został zaorany bardzo brutalnie i celnie przez gargamela lata temu. Ale dziś ma rację. Gargamel stracił u mnie większość szacunku gdy zaczął zadawać się z patusami z ekipy
  • Odpowiedz