Wpis z mikrobloga

zapomnialem zabrac z domu portfel z biletem miesiecznym SKM w trojmiescie, czy musze kupowac bilet czy ew. fakt braku biletu ale posiadanie go moge zglosic przy ew. kontroli, spodziewam sie ze oczywiscie dostane mandat za brak biletu, bo nikt mi na slowo ze ten bilet miesieczny mam tylko akurat dzis go nie zabralem nie uwierzy, ale slyszalem ze od takiego mandatu mozna sie odwolac okazujac wazny bilet w kasie w ciagu nastepnych 7 dni, ktos mial taka sytuacje i moglby ew. potwierdzic?

#skm #pytanie #pociagi #pkp #trojmiasto #gdansk
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@phts: kurde to by sie mijalo z celem, bo bilet mnie kosztuje 10zl, tyle ze w jedna juz stronę go kupilem, a chcialem tego uniknac wracajac xd
takze byc stratny 10zl zamiast 20zl :p

@ChamskoCytuje potwierdzasz ze jakies oplaty manipulacyjne sie pojawiaja? :p
moze to zalezy od odleglosci
@Ant-Man: ja jakoś 2-3 lata temu tak miałam, lepiej by mi się opłacało kupić bilet ale niestety zczaiłam się ze został w domu dopiero jak poprosili o bilecik do kontroli ( ͡° ʖ̯ ͡°) zapłaciłam wtedy u kanara kwota biletu+40zł „dopłaty do kupienia biletu u kontrolera” ale później odwołałam się w kasie i dostałam zwrot, ale tylko około 35zł
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@phts: @ChamskoCytuje: @pharmaki: ok, dzieki wszystkim za pomoc, mysle po prostu podbije do konduktora od razu powiem jaka sytuacja i zapytam jak to wyglada - czy mozna sie odwolywac bez problemu i jezeli tak to jak chce to niech wystawia mandat, chyba ze mi uwierzy na slowo jak tak bezposrednio mu powiem. W najgorsym wypadku kupie bilet xD

No nie ukrywam, powinno to byc elektronicznie i bez koniecznosci wozeniq
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Auth: slusznie, telefonu nie zapomne) ogolnie zakonczylo sie bardzo pozytywnie, kierownik pociagu byl wyrozumialy i jak podbilem od razu na wejsciu z info ze biletu zapomnialem to powiedzial ze mam sobie usiasc i poczekac, no k tak czekalem az do stacji docelowej. Podziekowalem za wyrozumialosc i wysiadlem ;p
A tak to cenna uwaga, dzieki raz jeszcze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ant-Man: poza tym imo to wygodniejsze, bo kupisz sobie kiedy chcesz i gdzie chcesz. Nie raz miałam sytuację, że rano orientowałam się, że mi się bilet skonczył i kupowałam w drodze na skm lub już na peronie. :) W dodatku świetnie czasem wyglądało sprawdzanie biletów, sprawdzający chyba mieli skanery QR w oczach ( ͡° ͜ʖ ͡°)