Wpis z mikrobloga

@Bulionek: chłopie żeby chociaż na część ścianki wejść. Sory ale na pierwszej ścianie zrobiła to samo co 90% wykopków by zrobiła, wskoczyła na jeden stopień ¯\_(ツ)_/¯ to są IO najlepsi zawodnicy, a wygląda jak amatorka
@Bulionek: ja nie mówię że ściankę cała, ale ten pierwszy stopień na pierwszej ściance to jest wysokość skrzynki na prąd na budynku, to pierwszy lepszy osiedlowy dziecięcy akrobata to zrobi. dziwny ten sport dla mnie. Za pół roku się okaże że nowa trasa jest i ktoś inny ma rekord świata ¯\_(ツ)_/¯
@Prudel: Dobra to inaczej, jak myślisz dlaczego każde wspinaczkowe zawody są oddzielne w konkurencjach? Dlaczego było wielke oburzenie w środowisku wspinaczy kiedy mkol ogłosił wielobój? Dlaczego większość zawodniczek dobra w speedzie odpadła na boulderingu? Przecież gdyby to było takie proste i by były w stanie wejść chociażdo połowy to by nie było takich dram o to.
@Bulionek: to niech zmienia, jak ich tak tłumaczysz to rób petycje do mkol-u. Jako dla zwykłego kibica sportu wygląda to strasznie słabo. Jedna zawodniczka to potrafi ukończyć. Myślałem że na IO jadą najlepsi zawodnicy z całego świata, więc wychodzi na to że jedna kobieta na świecie potrafi ukończyć trasę ¯\_(ツ)_/¯