Wpis z mikrobloga

Jako, że nektar kwiatowy nie dostarcza motylom niezbędnych soli mineralnych te - jak kiedyś myślałem - sympatyczne owady wzbogacają swoją dietę padliną, kałem, krwią, błotem, zgniłymi owocami czy moczem. Sole mineralne są niezbędne w szczególności samcom, od nich zależy bowiem jakość ich nasienia. Jeżeli kiedyś usiadł na ciebie motyl to dlatego, że zwabił go zapach potu i liżąc skórę swoimi ssawkami przyswaja z niego potas. Mając świadomość, że wcześniej żerował na zwierzęcym truchle czy kupie bezdomnego menela przestaje być takim uroczym stworzeniem. Prawda ? #zwierzaczki #przyroda #gruparatowaniapoziomu
Thronstahl - Jako, że nektar kwiatowy nie dostarcza motylom niezbędnych soli mineraln...

źródło: comment_16282362436dwFF7PkyBbedqUrGblGEq.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@Thronstahl ja bym wolała żeby mnie zjadły motyle, niż jakieś larwy much #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dwa, że np. psy liza się po własnej dupie i jajcach i człowiek daje się im potem lizać po mordzie i piesek taki kochany.. Nie wspominając już, że na zewnątrz depta tam gdzie potencjalnie mógł srać lub rzygać menel, a niektórzy wpuszczają psy do łóżka ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz