Wpis z mikrobloga

Moje plany na najbliższy rok?
- Nauczyć się pływać i chodzić na baseny. Dlaczego? Żeby wzmocnić mięśnie pleców.
- Nauczyć się grać na instrumencie. Dlaczego? Zawsze jarał mnie dźwięk skrzypiec lub organ (o wysokim dźwięku, nie wiem jak to się nazywa) i chciałbym po prostu spróbować.
- Być dobrym studentem. Dlaczego? Żeby w przyszłości mieć łatwiej i nie żałować żadnej chwili.
- Rozwinąć się w analityce. Dlaczego? Bo bardziej niż dźwięk skrzypiec jarał mnie widok kolorowych tabelek ( ͡º ͜ʖ͡º)
- Poznać kogoś z kim będę mógł spróbować DMT. Dlaczego? Mam bardzo dużo snów, a pewnej nocy widziałem taki fajny kolorowy obrazek, po którym osiągnąłem taką euforię, że chodziłem uśmiechnięty przez kilka dni. No i chciałbym dalej rozbudowywać i poznawać swoje "ja".

To tyle z takich głównych, z pobocznych spoko by było znalezienie dziewczyny, aczkolwiek to nie jest jakaś presja, jak się nie uda to przynajmniej nikogo nie zawiodę. A i ten, nie chciałbym zginąć w głupi sposób, mam tutaj na myśli pobicie przez patusów, przejechanie autobusem czy coś. Po prostu jakbym miał zginąć to tylko i wyłącznie za coś, za co uznam, że warto zginąć.

Pewnie zginie w odmętach, ale gdzieś to musiałem sobie napisać. Pozdrawiam
#muzyka #przyszlosc #dmt #katowice
  • 7
@3032: @jablkawmasle: Zobaczymy, mam nadzieję, że się uda.

@Kressska: Raczej na początku indywidualny kurs, a później grupowy, potrzebuję kogoś kto będzie mnie na początku asekurował, żebym nie poszedł na dno. Mam jakiś dziwny lęk przed wodą. Bo wychowałem się na wsi i jak szliśmy na tamę nad rzekę to przeważnie siłą wrzucali ludzi + często celowo podtapiali. Jako dziecko też z kuzynem byłem na zjeżdżalni i tam się podtopiłem
@izkYT: no ja mam dokładnie, dokładnie to samo. Też mam lęk przez to, ze każdy mnie wrzucał na głęboką wodę, jak tylko usłyszał, że nie umiem pływać :) dlatego pytam, bo Twój pierwszy punkt postanowień brzmi jak coś, za co i ja się powinnam wziąć. Powodzenia życzę.