Wpis z mikrobloga

Mieszka ktoś w #dabrowka albo #paledzie w Wielkopolsce? Zastanawiam się czy tam sobie nie kupić mieszkania, zamiast w Poznaniu, zwłaszcza że będę pracować zdalnie, więc teoretycznie mógłbym sobie pozwolić na większe?

Pytanie tylko do mieszkańców jak oceniacie te wsie?

#poznan #wielkopolska #pytanie
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@card_man: typowa noclegownia, slyszałem że swego czasu były problemy z ciśnieniem wody, ale ostatnio chyba coś tam rozbudowali w infrastrukturze
  • Odpowiedz
  • 0
@card_man Do Poznania spoko a do tego do Wroca też szybko. Owy znajomy mieszka tam w szeregówce i jest w trakcie budowy domu gdzieś tam obok Dąbrówki
  • Odpowiedz
@card_man: Tragedia, typowy urban sprawl, setki takich samych domków/szeregowców/bloczków. W dzień wszyscy wyjeżdżają do pracy, odwieźć dzieciaki do szkoły, wieczorem wychodzą z psami. Nic ciekawego. A różnicę w cenie szybko niweluje konieczność posiadania na początku co najmniej dwóch samochodów i ich intensywnej eksploatacji.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@card_man: kolega który tam mieszka dojeżdża do pracy w okolicy ronda Starołęka samochodem, ewentualnie rowerem, ale to sportowy świr. Nie wiem czy ten pociąg to spoko opcja, pewnie warto bliżej to przeanalizować

  • Odpowiedz
@card_man: Ja mam w Zalasewie, zaraz pod Swarzedzem. Jest dobry dojazd do S5 i A2 a zaraz obok masz krajowke. Z mojego doswiadczenia jak na razie do centrum tez spoko dojazd.
  • Odpowiedz