Wpis z mikrobloga

Ile - plus minus - kosztowałoby wynajęcie około 15-20 osób z orkiestry/filharmonii?
Max. kilka godzin + jak mniemam nauka zagrania konkretnych utworów.
Klasyczne instrumenty i jakiś wokal, choć jego nie byłoby dużo (i nic konkretnego, jedynie tło utworu).

Widziałem pare takich sesji gdy odgrywany był soundtrack z konkretnych gier i filmów i wyglądało to cudownie, a sam kiedyś w życiu chciałbym doświadczyć odświeżenia pewnych, cudownych melodii, które nostalgicznie wiele dla mnie znaczą.

#muzyka #muzykaklasyczna #pytaniedoeksperta
lodowkazpiwnicy - Ile - plus minus - kosztowałoby wynajęcie około 15-20 osób z orkies...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dupasmoka: niby jo ale pewnie i tak czekać bym musiał pare dni xD
Próbowałem Googla, ale tam tylko zagraniczne strony, bo po polskiej stronie klasycznie oferty dla wesel i nic innego. dlatego próbuje tu, może ktoś się orientuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lodowka_z_piwnicy: czyli potrzebujesz orkiestry kameralnej i najlepiej znaleźć już sobie taką istniejącą, "gotową", wraz z dyrygentem. Pogoogluj za orkiestrami kameralnymi czy sinfoniettami w Twoim mieście. Na stronach orkiestr masz kontakty do kierowników, koordynatorów pracy itd. Napisz o co chodzi i pewnie jakąś stawkę dostaniesz. A wtedy się podziel, bo sam jestem ciekaw.
  • Odpowiedz