Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#monsterslayer kurcze powyżej 17 poziomu nie ma co w tej grze robić. Tylko daily questy i grind :( muszą szybko zrobić jakiś update bo ludzie się znudzą. Najlepiej jakieś małe questy, rajdy czy nawet jakieś osiągnięcia. Wiadomo można szukać potworów których się jeszcze nie ubilo ale za to nagroda jest tylko wpis do bestariusza
  • 10
@sztilq: fajnie gdyby wprowadzili właśnie crafting broni/zbroi/czegokolwiek innego niż one use itemy bo szczerze mówiąc jeżeli jedyną formą zdobywania nowego ekwipunku ma być albo monotonne farmienie dzień w dzień nemetonów i daily albo wydawanie realnej gotówki to trochę mimo wszystko zabija klimat. Niech sobie tam dodają co chcą do sklepu bo to gra f2p, ale niech również udostępnią graczom możliwość wytwarzania rzeczy w grze, no chyba, że to miała być gra
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tetrachloroizoftalonitryl: @Bodhistawa: no jakiś pvp nawet i rankingi, bo questy można bylo zrobić w 1 dzień tak naprawdę :/ kurde gra ma giga potencjał bez samych questów. Nikt nie kupi l miecza za kilka tysięcy monet jeżeli ten miecz nie jest potrzebny (uważam że nie jest jakoś potrzeby aktualnie i można ubijać z dwoma czaszkami moby na samym gromie i zwykłym oleju)
@sztilq: Nie wprowadzą żadnych rankingów, bo musieliby też wprowadzić jakiś system przeciwko oszustom, a już zapowiedzieli że tego nie zrobią. Gra będzie odżywała przed kolejnym sezonem i chyba nic w tym złego, bo to gra nastawiona na doświadczenie singlowe. Ja bawiłem się świetnie w multi grając ze swoją siostrą
@sztilq: @polaczek-typowy:
Questy, a zadania dzienne to dwie różne rzeczy. Te drugie są od nabijania kasy i są ok.
Mi chodziło o questy które bierzesz na mapie świata. Wyobraź sobie teraz, że wójt daje ci random questa zabij 10 Bab wodnych, albo przynies mi 10 kłów wiwerny dzika czy innego ciulstwa. Nie chcę takich zadań rodem z gry MMO. Te które były w sezonie pierwszym były super i chce więcej